Бетономішалка своїми руками відео

Бетономішалка своїми руками

Майже всі ремонтні та будівельні роботи, в приватному будинку, найчастіше пов'язані з бетонуванням і цементуванням. Для приготування необхідного розчину потрібні спеціальні інструменти. Природно, для приготування суміші в невеликих кількостях, потрібно корито і лопата, ну а якщо вам необхідно приготувати кілька десятків літрів розчину, то тут необойдешся без бетономішалки. Тому я пропоную Вам виготовити бетономішалку своїми руками.

Бетономішалку звичайно можна купити в магазині, але це занадто дорого. Набагато приємніше працювати зі своєю саморобною бетономішалкою з бочки. Як же зробити свою саморобну ручну і електричну бетономішалку?

Як ви знаєте бетономішалки бувають ручні і електричні. І в господарстві знадобиться і та і інша, хоча користуватися електричною набагато простіше і зручніше.

І тому наша стаття буде присвячена тому як зробити приводиться в дію двигуном бетономішалку, своїми руками.

Не залежно чи зроблена бетономішалка своїми руками або куплена в будівельному магазині, принцип роботи буде один і той же, і досить не складний. Велика бочка з сумішшю крутиться навколо своєї осі повільно, перетворюючи всі інгредієнти розчину в однорідну суміш. Для побудови цього пристрою необхідно:

  • металеві куточки
  • арматура
  • труби
  • металева бочка об'ємом 200 літрів
  • електродвигун
  • бруси для опор
  • два корпуси з підшипниками різного внутрішнього діаметра але однакового зовнішнього

З інструментів для побудови бетономішалки нам буде потрібно: пила, шліфувальна машинка, рулетка, дверні петлі, дриль, ручка, нитка.

Напевно велика частина інструментів описаних вище у вас вже є. Єдине чого у вас не може виявитися це електродвигуна, який доведеться докупити. Або ж цілком можливо що у сусідів де небудь завалявся непотрібний генератор, яким вони неодмінно з вами поділяться. Виходить що збір своєї бетономішалки не так вже і спустошить ваш кишеню, а то й зовсім обійдеться безкоштовно.

Виготовлення електричної бетономішалки своїми руками включає в себе три етапи.

1. Для початку вам необхідно виконати розмітку. На металевій бочці з двох сторін, визначають центральні точки, в яких потрібно буде просвердлити отвори. Якщо вам потрібно щоб бетономішалка розташовувалася під нахилом, змістите центральні точки.

З одного боку обов'язково необхідно просвердлити отвори під болти для фланців. За допомогою цих отворів вал буде з'єднуватися з барабаном.

З боці або з іншого боку зробіть розмітку під досить широку кришку, щоб у неї вільно проходило відро. Виріжте даний отвір болгаркою, а вийшов відрізаний лист постачите ручкою і парою петель. Потім прикрутіть ручку. Якщо ви раптом задумали сконструювати саморобну ручну бетономішалку, то не хвилюйтеся, ви на правильному шляху і поки пристрій одне і те ж, відмінності ви побачите далі.

2. Далі вам потрібно буде сконструювати дві ніжки у вигляді літери «А», це легко робиться за допомогою металевих куточків або ж брусів. Потім зміцните між собою ці дві ніжки арматурою, довжина якої ледве ледве перевищуватиме довжину бочки.

3. Щоб остаточно втілити в життя ідею про те як сконструювати бетономішалку, потрібно відрізок труби (яка буде кріпитися до бака) вставити в підшипник з великим діаметром. Другий кінець даної труби приваріть до бочки. Вал проходить через підвіски, вставте в підшипник з малим внутрішнім отвором. Потім з'єднаєте вал з двигуном. До валу можна приварити лопаті, це необхідно для того щоб після змішування всередині бочки не залишався цемент. Великий обсяг бочки дозволить вам оснастити саморобну бетономішалку всім необхідним.

Механічна бетономішалка, звичайно, робиться набагато простіше, але і задоволення від роботи з нею ви отримаєте набагато менше.

Джерело: stroika-city.ruMAXCACHE: 0.48MB/0.00104 sec