Цемент – найважливіша складова сучасного монолітного будівництва

Цемент - найважливіша складова сучасного монолітного будівництва

В даний час будівельна індустрія знаходиться на стадії підйому. Причини і передумови до цього цілком обгрунтовані – потрібно відбудовуватися і приводити в порядок те, що довгі роки перебувало в занепаді. Нарешті то країна стала підніматися з колін і дихати на повні груди. А будувати необхідно дуже і дуже багато. Почнемо з того, що вирішення житлового питання в Росії – це найболючіша тема. Ситуація зараз у країні така, що практично кожна сім'я потребує поліпшення житлових умов. Питання це обіцяли вирішити ще в кінці минулого століття. А зараз лад змінився, квартири знаходяться у вільному продажу.

Але вартість їх така, що дозволити собі настільки дорогу покупку можуть дуже небагато. На порядок денний виходить іпотечне кредитування. Але навіть з тією умовою, що в багатьох випадках на покупку квартири йдуть додаткові державні кошти, це задоволення багатьом не по кишені. Щоб вартість житла дещо зменшувалася, потрібно, щоб будинків будували набагато більше. Тоді і собівартість їх зменшиться.

Але до сучасних будівель пред'являються сьогодні підвищені вимоги. В основному це пов'язано з тим, що докорінно змінилися будівельні стандарти в області домобудівництва. У зв'язку з цим потрібно якісно інший підхід до вибору нових будівельних матеріалів.

Адже нові будівельні технології вимагають і більш сучасних матеріалів. Але незмінним залишається одне – пріоритет сьогодні належить монолітним будинкам, тобто будівлям із цільного бетону. А склад бетону як був багато років тому, так і залишився практично незмінним – пісок-цемент-щебінь і вода. Звичайно ж, з плином часу в бетонну суміш стали додавати різні добавки, що поліпшують його властивості. Головне становить бетону – це цемент. Цемент пов'язує всі компоненти бетонної суміші в єдине ціле. Без нього бетон ніколи не буде монолітом. Цемент складається з активних речовин, які і надають йому ці властивості.

В даний час стали з'являтися надсучасні цементні заводи, на яких встановлені нові технологічні лінії. На багатьох цементних заводах функціонує муфта ступеневого цементування.

Муфта ступеневої цементування дозволяє виробляти більшу кількість високоякісного цементу. Одними з перших освоїли цю технологію цементні заводи Свердловської області. Взагалі, цементні заводи Свердловської області за останні роки вибилися в лідери серед подібних підприємств свого регіону. Поряд з власне цементом на цих заводах стали освоювати виробництво супутніх матеріалів.

Одним з цих матеріалів околоцементного виробництва є цементно-стружкова плита. Виробництво цементно стружчатой плити налагоджено сьогодні на більшості цементних заводів. Виробництво цементно стружчатой плити дозволяє поставляти на будівельні майданчики велику кількість високоякісного недорогого матеріалу. Виробники цементно стружчатой плити багато виграли, зробивши ставку на дане виробництво. Завдяки своїм технологічним характеристикам дані плити дозволяють замінювати на будівництві багато більш дорогі матеріали. При цьому виробники цементно стружчатой плити економлять на виробництві даного матеріалу непогані гроші.

І ці вільні фінанси вони можуть вкладати в розвиток свого виробництва. Також однією з новинок є лужні цементи.

Лужні цементи – це більш якісне сполучна ланка. Даний цемент складається більш активних лужних компонентів, ніж звичайний шлакопортландцемент. При цьому мішок цементу ціна мало відрізняється від вартості звичайного цементу. Сьогодні мішок цементу ціна багато в чому залежить від цілого ряду чинників: це і марочних цементу, і його технологічний склад, і виробник. Наприклад, вартість мішка цемент Московська область набагато більше, ніж в більшості регіонів. Але це пов'язано в основному з тим, що всі будівельні матеріали, в тому числі і цемент Московська область, коштують дорожче в силу того, що Москва і область – економічно більш розвинуті регіони.

Будівництво там розвинене на порядок більше, ніж в інших містах. Оголошення в рекламних газетах «Москва купимо цемент» – це одні з найбільш популярних в своїй сфері. Ці оголошення («Москва купимо цемент») можна зустріти практично в будь періодиці. Багато заводів даної галузі об'єднуються в холдинги. Одним із прикладів цього об'єднання є холдингова компанія сибірський цемент.

Холдингова компанія сибірський цемент стала однією з найрозвиненіших у подібній сфері. Сьогодні докладну інформацію про всіх заводах і виробництвах можна отримати на сайт Євроцемент груп. Сайт Євроцемент груп – це найповніше зібрання інформації про все, що стосується цього важливого будівельного матеріалу.