Ціна 1 куба бетону

Ціна 1 куба бетону
Ціна 1 куба бетону

Бетон – це будівельний матеріал, який давно застосовується в будівництві. Він використовується в основному для зведення монолітних конструкцій, які поширені повсюдно. Він є міцним і довговічним матеріалом. Його застосовують як для будівництва промислових будівель, так і для житлових. До початку будівництва важливо провести розрахунок вартості всіх матеріалів, в тому числі і бетонних сумішей. Про це і піде мова в даній статті.

Ціна 1 куба бетону залежить від багатьох факторів. В першу чергу – це його вид і марка, кількість добавок, а також відстань від місця будівництва до заводу, що виробляє бетонну суміш.

Марка цього матеріалу залежить в першу чергу від виду робіт. Величина індексу марки залежить від змісту цементу. Адже цемент є основним і цінним компонентом. Чим більше марка, тим дорожче суміш. Наприклад, бетон марки М300 буде дорожче, ніж М150. Багато заводів пропонують бетонні суміші за заниженими цінами. У такому випадку потрібно перевірити відповідну документацію. Якщо її немає, то зниження цін може досягатися зниженням якості продукції. Також при розрахунку ціни враховується зміст добавок, які зраджують бетонної суміші особливі властивості. До таких властивостей відносяться морозостійкість, водостійкість та щільність.

Морозостійка і водостійка бетонна суміш буде цінуватися більше. Адже волога і низькі температури з часом руйнують монолітні конструкції. Від наявності тих чи інших добавок залежить і призначення бетону. Наприклад, полімербетон будуть коштувати дорожче, так як полімерні добавки є досить дорогими.

При розрахунку вартості бетоносмесі необхідно враховувати витрати на її доставку до місця будівництва. Ціна в цьому випадку буде залежати від віддаленості постачальника матеріалів. Чим більше відстань від заводу до об'єкта, тим дорожче вартість доставки. Для того щоб поставки були без перебоїв, потрібно розрахувати оптимальний маршрут і шляхи підвозу.

Також варто врахувати, що при замовленні великого об'єму суміші надаються знижки.

Коли відома ціна 1 куба бетону, можна розрахувати вартість всього обсягу, який буде потрібно для будівництва об'єкта. Для більш точного розрахунку можна звернутися до фахівців, які надають відповідні послуги. Також в інтернеті можна знайти безліч онлайн калькуляторів, за допомогою яких можна розрахувати не тільки вартість, але і склад бетону.