Дизайн 2 х кімнатної квартири: оформлення інтер’єру

Дизайн 2 х кімнатної квартири: оформлення інтер'єру

Дизайн 2-х кімнатної квартири створювати набагато складніше і в той же час цікавіше, ніж, приміром, дизайн однокімнатної. Перед власниками відкривається безліч можливостей: оформити кожне приміщення в особливому стилі, оформити все як єдиний комплекс або обробити приміщення по-різному із збереженням перегукуються мотивів.

Тут можна втілити власні ідеї дизайну. Однак важливим критерієм при виборі інтер'єру є кількість і склад мешканців, адже квартира повинна бути не тільки красивою, але і зручною. У даній статті наша школа ремонту розгляне варіанти дизайну квартири для сімейної пари, а також для сім'ї з дитиною.

2-кімнатна квартира для сімейної пари

Дизайн інтер'єру 2х кімнатної квартири для сімейної пари можна виконати абсолютно в будь-якому вигляді.

Найчастіше одна з кімнат мебліруется під спальню, а друга – під вітальню. Однак при бажанні друга кімната може також стати кабінетом, обідньою кімнатою, зимовим садом або навіть розробивши дизайн домашнього спортзалу – створити його.

Ми розглянемо дизайн 2-кімнатної квартири, який підійде для сім'ї з двох чоловік і стане в нагоді, якщо сім'я планує маляти в майбутньому.

У такій ситуації другу кімнату можна використовувати як вітальню, проте в спальні необхідно передбачити місце для дитячого ліжечка. Сама вітальня оформляється так, щоб в подальшому, коли малюк підросте, її легко можна було переобладнати в дитячу.

Квартиру оформляють таким чином:

  • Вітальню суміщають з кабінетом. Коли дитина піде в школу письмовий стіл можна буде переставити до вікна.
  • Для вітальні вибирають класичні пастельні кольори – білий, бежевий, пісочний або їх поєднання. Такі світлі відтінки рекомендується застосовувати і в ремонті дитячих кімнат, призначених для дитини до 6 років.
  • Стать варто відразу застелити темним немарким ламінатом. Після «відселення» маленького мешканця у вітальню його застелют килимом, проте він все одно може постраждати від дитячих пустощів.
  • Всі декоративні елементи розміщують «вище».
  • Спальню обробляють в тих же кольорах, проте можна вибрати відтінки темніше.

2 кімнати з дизайном у єдиному стилі і колірній гаммі

2-кімнатна квартира для сім'ї з дитиною

Дизайн 2х кімнатної квартири для сім'ї, в якій вже є дитина старше 2-3 років, більш однозначна – другу кімнату віддають малюкові. Однак і тут залишається місце для креативу.

Квартиру оформляють таким чином:

  • Кольори в дизайні спальні дитячої та спальні батьків повинні сильно відрізнятися, щоб дитина відчувала, що його кімната особлива. Наприклад, можна зробити рожеву кімнату для доньки і блакитну спальню або світло-синю кімнату для сина, скомбінувавши її зі спальнею в цегляних тонах.
  • Кімнати повинні мати схожі елементи: однакові точкові світильники на стелі, люстри в єдиному стилі, штори з аналогічної тканини.
  • Також добре буде виглядати єдине підлогове покриття.
  • Цікавим рішенням стануть картини в аналогічних рамах: у спальні можна повісити пейзаж або натюрморт, а в дитячій – картини з улюбленими мультперсонажів.

2 кімнати з контрастним дизайном

Рада! Віддавши кімнату під дитячу, ви позбудетеся вітальні. Її найкраще об'єднати з кухнею: поєднати кімнату з лоджією, придбати вбудовану побутову техніку, розмістити там кухонний куточок.

Джерело: uchebnik-remonta.ruMAXCACHE: 0.48MB/0.00070 sec