Дизайн їдальні кімнати в квартирі

Дизайн їдальні кімнати в квартирі

Дизайн їдальні можна виконати в будь-якому стилі, виходячи з ваших особистих переваг.

На жаль, не в кожній квартирі і не в кожному будинку передбачена кімната для їдальні.

Багато хто віддає перевагу зробити обідню зону після ремонту на кухні, не виділяючи при цьому окремого приміщення. Як би у вас не була розташована їдальня, вона вимагає якісного ремонту та прикраси.

Перед тим, як ви приступите безпосередньо до декорування обідньої зони або окремої їдальні вам потрібно визначитися, яким цілям буде служити дана кімната.

Запитайте себе:

  1. Чи буде ваша родина обідати тут постійно
  2. Чи будете ви приймати гостей виключно тут
  3. Чи буде це місце не тільки зоною, призначеною для прийому їжі, але й місцем, де ви зможете працювати
  4. Чи будуть діти проводити свій час в цій кімнаті

Відразу після того, як ви знайдете необхідні відповіді, можна приступити почати розробляти дизайн столової кімнати.

Особливості дизайну столової кімнати

Якщо ви вибираєте столову як місце, де більшість часу проводьте, спілкуючись з дітьми, гостями і родичами, то ваш вибір повинен лягти на більш теплі відтінки кольорів.

Тут повинна панувати симетрія і надійна функціональна меблі. Також при цьому рекомендовано встановити багаторівневе освітлення, високі, можливо натяжні, стелі і покласти великий і пухнастий килим на підлозі. цілком можливо і скористатися деякими ідеями для ремонту кухні.

Іноді приміщення може бути розраховане і на більш активну і гучне проведення часу. Наприклад, святкування урочистостей і частий прийом гостей, або постійну присутність дітей.

Якщо вам підходить таке рішення, то постарайтеся зробити дизайн шкільній їдальні, вибираючи більш насичені і яскраві кольори. Створіть якусь ассиметрию в дизайні.

Для цього можна вибрати столи або стільці незвичайної форми. Стіл у такій кімнаті повинен відповідати розмірам самої кімнати.

Якщо її розміри дозволяють, то він повинен бути не тільки великим, але і масивним, надійним, з безпечними кутами і виконаним з доброго дерева.

Після того, як ви вибрали стіл, можна приступити до вибору стільців. Їх підберіть в такому ж стилі, що і стіл.

Крім столу, що стоїть в центрі і залучає особливу увагу, повинен матися додатковий акцент. Це може бути книжкова полиця або камін, картина або дзеркало. Саме таким прийомом і користується школа ремонту кухні своїми руками.

Дзеркало вважається найбажанішим аксесуаром серед усього різноманіття декоративних прикрас. Воно здатне збільшити вашу кімнату і зробити її більш світлою та цікавою.

Зверніть увагу! Якщо ви хочете виділити обідню зону в кухні-студії, то вона повинна мати декілька спільних рис з кухонними частиною. Хоча останнім часом все частіше цим принципом нехтують.

Ідея дизайну їдальнею

Досить часто їдальню виконують в яскравих кольорах, меблі і аксесуари при цьому червоні або насичено фіолетові, а кухня виконана в пастельних світлих тонах.

Це не завжди красиво. Слід орієнтуватися в залежності від планування квартири або будинку. Якщо ви хочете намір виділити якусь зону, то інтенсифікуються або навпаки приглушите кольору в даній області.

Це залежить від того, що ви плануєте робити в даному місці. Важливо пам'ятати, що жовтий та червоні кольори підсилюють і поліпшують апетит.

Підлоги в їдальні зазвичай виконують ламінатом, деревом або викладають плиткою. Вибирайте матеріал в залежності від призначення кімнати і його практичності.

Якщо ви покладете на підлогу килим або ковролін, то кімната трохи зменшиться, зате це додасть їй незвичайного затишку і комфорту.

Врахуйте, що розмір килима повинен відповідати розміру столу і простору розсунутого столу, якщо ви віддаєте перевагу стіл-трансформер.

Такий дизайн їдальні в квартирі додасть вашій кімнаті естетичної краси, і довгі роки буде захищати ваш підлогу від різних механічних пошкоджень.

Після виконання основної частини декорування кімнати, приступайте до вибору гардин, занавісок або штор.

Якщо ви хочете створити більш інтимну і приватну обстановку, підбирайте фіранки, виконані з щільних тканин, які не будуть пропускати яскравих сонячних променів.

Ідея декорування їдальнею-кухні.

Якщо ж ви налаштовані на протилежне, то повинні переважати світлі, напівпрозорі летючі тканини.

Виконуючи оформлення їдальні, не слід забувати про важливість висвітлення. Підійдіть до цього питання з усією серйозністю.

Хороше освітлення необхідно для того, щоб елементарно щось побачити, а декоративне для підсвічування певних елементів декору. Повісьте кілька люстр над різними кінцями кімнати.

Якщо вам дозволяє обраний вами стиль, встановіть кілька торшерів. Вони додадуть атмосфері, що панує у вашій їдальні, романтики і умиротворення.

Зробіть свою їдальню особливою. На полиці поставте сімейні фотографії або малюнки своїх дітей.

Красивий посуд і антикварні годинники, підноси, вази також відмінно підійдуть до інших елементів декору. На стіни можна повісити картини або декоративні панно.

А якщо ви непогано малюєте, то дозвольте своїй фантазії вирватися назовні і реалізуйте себе, прикрасивши стіни авторськими картинами.

Оригінальний дизайн їдальні, виконаний своїми руками, затьмарить роботу будь-якого дизайнера.

Джерело: uchebnik-remonta.ru