Дизайн стін у вітальні: чим обробити стіни з гіпсокартону під телевізор в залі

Дизайн стін у вітальні: чим обробити стіни з гіпсокартону під телевізор в залі

Вітальню можна назвати ледь не найголовнішою кімнатою будь-якого будинку. В інтер'єрі вітальні повинні поєднуватися комфорт і домашній затишок з ексклюзивністю і функціональністю. Фахівці рекомендують оформляти дизайн стін у вітальні переважно в насичених колірних гамах, поєднувати різноманітні контрастні фактури.

Останнім часом дуже популярним став дизайн стін з гіпсокартону. Такі перегородки забезпечують одночасно і розділення кімнат і служать для візуального виділення декількох зон даного приміщення.

Дизайн таких перегородок може припускати суцільну закладення кімнат і різні прорізи, які в кінцевому підсумку забезпечать декоративний ефект в приміщенні.

Такі перегородки можуть бути функціональними. У них можна вбудовувати полки, в які з легкістю будуть вміщати все, що ви побажаєте, різні за обсягом акваріуми (в тому числі і наскрізні), а також можлива установка іншого устаткування.

Каркас такої перегородки обов'язково повинен бути жорстким, особливо, якщо ви робите перегородку з вбудованими дверима. Стійкість перегородки може бути забезпечена спеціальним металевим профілем.

Не слід робити все гіпсокартонні перегородки з прорізами, так як такий ремонт в маленькій кімнаті зробить її і зовсім незатишною кімнаткою. Перегородки між кімнатами можна задекорувати вертикальними або горизонтальними декоративними нішами або прорізами різних форм, вбудувати туди підсвічування, помістити кімнатні рослини або інші предмети декору.

Також до перегородок відносять арочні отвори. Проте не варто робити упор саме на них. Можливі кілька комбінацій форм, прямолінійні або ж округлі форми.

Гіпсокартонна перегородка

Каркасні перегородки з гіпсокартону несуть і функціональне навантаження. У них можна розташувати електропроводку, різні комунікації, системи вбудованої техніки та багато іншого.

Дизайн таких перегородок, в першу чергу, повинен поєднуватися з дизайном стелі. Для досягнення гармонійного і закінченого вигляду кімнати бажані повторення деяких форм.

Зверніть увагу! Не варто надмірно нагромаджувати вітальню деталями. Винятком в даному випадку можуть бути лише стікери. Це симпатичні наклейки, виготовлені з вінілу, в силах перетворити ваш інтер'єр і надати йому так звану «родзинку».

Якщо у вас велике приміщення, то його можна розділити декоративними перегородками з гіпсокартону, тим самим відокремивши затишні куточки.

При оформленні дуже великого приміщення також слід дотримуватися кількох правил.

Наприклад, якщо, ви бажаєте зробити дизайн стін в залі, не можна забувати, що такий інтер'єр не потерпить хаотичності. Підкресліть неповторність даного приміщення.

Для цього можна розмістити авторські роботи. Це недешевий варіант декору, однак, він є найбільш популярним і ще жодного разу не потерпів фіаско.

Приклад дизайну стіни під телевізор

З появою плоских екранів все гостріше стоїть питання про дизайн стіни під телевізор. Практично у всіх квартирах є телевізор і не враховувати його під час планування оформлення ми просто не в силах.

Варто погодитися, що просто помістити телевізор в корпусні меблі – занадто просто і нецікаво. Проявивши трохи фантазії, можна придумати щось більш симпатичне і привабливе. Коли ви будете розробляти дизайн, уважно вивчіть такі аспекти.

А саме:

  • планування квартири;
  • стиль інтер'єру;
  • ваш погляд на комфорт і ефектність простору навколо телевізора.

Після чого розробляйте свій варіант декору. Фахівці, у свою чергу, пропонують дюжину способів естетичного та оригінального дизайну стін своїми руками.

Дуже зручно, коли телевізор на стіні – дизайн стіни в такому випадку може бути дуже різноманітним.

Можливо прикраса аркової конструкцією, використання дзеркал, а також підсвічування в якості елементів декору.

Креативні рішення для дизайну стін

  1. Оформіть стіну контрастним кольором.

Особливо ефектно дана концепція буде виглядати в нейтральному інтер'єрі. Застосовуйте різні фарби, а також використовуйте текстурні штукатурки.

  1. Застосування штучного каменю

Таке рішення буде виглядати стильно і витончено через багато десятиліть. Ви можете скористатися, як декоративним камінням, а саме їх імітацією, так і натуральними. Проте натуральні камені набагато важче і менш практичні для використання в стінах житлових приміщень.

Краще всього виглядатимуть ті комбінації відтінків, які перегукуються з колірною гамою всієї кімнати.

  1. Прикраса декоративною рамкою. Матеріалами для рамки можуть бути пінопласт, дерево або поліуретан. Така рамка може обрамляти досить велику площу, причому не тільки телевізора, але і по всьому периметру стіни. Всередині неї простір можна обклеїти шпалерами.

Головне в даному випадку використовувати шпалери, які відрізняються від тих, якими декоративно оброблені стіни своїми руками. Рамка при цьому може бути забарвлена в більш контрастний тон.

  1. Використання фотошпалер. Фотошпалери можна розмістити в центрі стіни або трохи лівіше (правіше) центру стіни. Це залежить від ваших особистих переваг, а також симетрії або асиметрії самого приміщення.

Оформлення стін в приміщеннях з великим скупченням людей

Як оформити кімнату, де знаходиться значно більша кількість людей, та ще й малюків? Це питання не перестає бути актуальним.

Розглянемо, наприклад, дизайн стін в дитячому садку. Так сучасні психологи з упевненістю заявляють, що колір стін в такому приміщенні відіграє головну роль при формуванні психіки дитини і вплине на його розвиток.

Часто цей аспект не враховується вихователями та будівельниками.

Приклад дизайну стін в дитячому садку

Виходячи з цього, стіни в дитячому садку повинні бути не тьмяними, однак і не пістрявити яскравими фарбами, колірна гама повинна включати в себе виключно теплі кольори і відтінки. Добре виглядають розписні картини на поверхнях стін і стелі.

Джерело: uchebnik-remonta.ruMAXCACHE: 0.48MB/0.00064 sec