Дизайн ванної кімнати 5 кв м: зразки дизайну підлоги у великій кімнаті

Дизайн ванної кімнати 5 кв м: зразки дизайну підлоги у великій кімнаті

Популярним рішенням проблеми маленької площі ванної кімнати Останнім часом вважається її поєднання з санвузлом. Так дизайн ванної кімнати 5 кв м може бути оснащений кутовою ванною, які також дозволять вам вільно переміщатися.

Найчастіше після такого перепланування замість ванн встановлюються компактні душові кабінки, щоб заощадити ще трохи вільного простору кімнати.

Додатковим способом економії місця можна назвати моделі техніки, які призначені для монтажу безпосередньо до стіни. Таким чином, поєднуючи ванну і туалет в одній кімнаті, у вас з'являється безліч варіантів поєднань вузлів.

Оздоблення ванної

Приклад дизайну ванної кімнати з застосуванням мозаїки

Найпопулярнішим варіантом ремонту у ванній кімнаті своїми руками є керамічна плитка. Вона відповідає всім необхідним параметрам якості, а також вважається відносно недорогим матеріалом.

Іноді дизайн підлоги у ванній може бути виконаний більш дорогими матеріалами, наприклад, мармуром, деревом або каменем. Дерево потрібно застосовувати тільки спеціалізоване під даний тип кімнат.

Воно повинне витримувати високу вологість приміщення і температури. Для цього його покривають декількома шарами лаку, а перед цим піддають обробці різними вологостійкими складами.

Якщо ви хочете зробити вашу ванну кімнату ще просторіше, то при виборі плитки, зверніть увагу на невеликий за розміром кахель, а також на мозаїку для ремонту стін своїми руками.

Оригінальний інтер'єр ванної кімнати

Дрібні елементи зроблять ванну кімнату більш затишною і просторою. Для посилення ефекту використовуйте дзеркальні поверхні. Велике дзеркало додасть об'ємності вашій ванній.

Виконуючи дизайн ванної кімнати 5кв м, до питання організації освітлення потрібно підійти з усією серйозністю.

Зверніть увагу! Якщо воно буде організовано неправильно, то навіть при використанні секретів візуального розширення кімнати, ванна може здаватися маленькою, холодної і незатишною. Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, то за допомогою в даному питанні можна звернутися до фахівців.

Також пам'ятайте, що все, використані вами, джерела світла повинні вписуватися в стиль ванної кімнати і підкреслювати його оригінальність.

Аксесуари для ванної

Оригінальне пристосування для жіночих дрібниць у ванній кімнаті

Існує величезна безліч аксесуарів для ванної кімнати, це:

  • Рушники;
  • Килимки для ніг у ванній або біля ванної;
  • Кошики для білизни;
  • Шторка для душової кабінки або ванною;
  • І інше.

Виробників усього цього розмаїття пристосувань, так необхідних у ванній кімнаті, також безліч. Так що ж вибрати?

Набір найнеобхідніших аксесуарів для ванної кімнати

Найчастіше виробництвом аксесуарів зайняті заводи, які випускають різноманітну продукцію з таких матеріалів, як метал або пластмаса. Також це можуть бути компанії, що займаються просуванням обладнання чи меблів для ванних кімнат.

Якщо ви плануєте, дизайн ванної кімнати великий, то нам знадобиться більша кількість аксесуарів. Серед них елементи середнього класу (зауважте, вони вважаються найбільш якісними!) Виробляються декількома польськими чи турецькими кампаніями.

Це, наприклад, BARMED і EKAPLAST. Також популярні російський «Парус» і чеські ELLUX, EKAPLAST.

Якщо у вас немає досвіду в області дизайну та ремонту стін ванної, то не експериментуйте з надмірно яскравими або незвичайними аксесуарами. Вони можуть притягнути всю увагу до себе, що трохи спотворить саму ідею дизайну кімнати.

Можна звернутися за допомогою до відомих професіоналів або підглянути різні зразки дизайну ванної кімнати в стильних журналах по дизайну різних приміщень.

Джерело: uchebnik-remonta.ru


MAXCACHE: 0.48MB/0.00109 sec