МОНТАЖ гіпсокартонні стелі

МОНТАЖ гіпсокартонні стелі

За допомогою гіпсокартону можна вирівнювати будь-які поверхні на стінах або стелях. Всім відомо, наскільки нерівні стелі в більшості квартир багатоповерхівок. Перепади між панелями можуть досягати декількох сантиметрів. За допомогою гіпсокартону всі ці нерівності легко можна прибрати. Гіпсокартоном не тільки можна зробити поверхню рівною, але і проявивши фантазію, влаштувати багаторівневі стелі з оригінальними об'ємними прикрасами. А якщо зробити в поєднанні з продуманим освітленням, то ми можемо отримати справжню художню композицію, яка завжди буде радувати господарів будинку і гостей. У будь-якому випадку, зробити свій будинок оригінальним і красивим, застосувавши сучасні способи обробки – це важливий етап, після того як вдалося побудувати будинок.

Кількість форм, створюваних з гіпсокартону, воістину нескінченно. Одне можна сказати точно, що монтаж гіпсокартонних стель можна виконувати в будь-яких кімнатах: і у вітальні, і у ванній, і в спальні. І навіть в передпокої можна робити стеля з гіпсокартону. При виборі насамперед, беруть до уваги експлуатаційні призначення приміщень, при необхідності застосовується вологостійкий гіпсокартон монтаж якого ніяк не відрізняється від звичайного. Цей матеріал екологічно чистий, в його складі тільки гіпс, картон, і арміровочная волокно. Прекрасна звукоізоляційна захист гіпсокартонного стелі відділить вас від шумів зверху. Єдине, чому гіпсокартон погано протистоїть, це затоплення.

При затопленні зверху може знадобитися замінити декілька деталей. У всякому разі, дочекайтеся повного висихання.

При проектуванні гіпсокартонного стелі визначитеся з розміром відступу від основної стелі. У точкового світильника мінімальний розмір – 5 см, тому відступ потрібен хоча б 6 см.

В основному, монтаж гіпсокартонних стель виконують фахівці, але маючи інформацію, можна роботи виконувати і самостійно. Працювати з гіпсокартоном краще вдвох за значної ваги і розмірів листів. Вам знадобляться такі інструменти, як перфоратор, електродриль, молоток, ножиці по металу. Іноді – інструменти для штукатурки.

Починаємо роботи з розмітки нульового рівня. Кількість кріплень розраховуємо за ступенем навантаження 14 кг на кв. м. Не шкодуйте підвісів, щоб каркас був жорстким, щоб уникнути тріщин. Після збору каркаса накручуються листи 25-ми саморізами по металу.

Шви між листами проклеюються серпянкой і шпаклюються Перлфікс. Після зашліфовкі швів шпаклюється всю стелю. Шпаклівка наждачітся, і виконується грунтовка з подальшим фарбуванням.

При складуванні листів гіпсокартону, переважніше укладати їх навзнаки на підлогу. Водостійкий гіпсокартон важче піддається вигинів, але його слід застосовувати у ванних і туалетах.