Промивка систем опалення

Промивка систем опалення необхідна в тому випадку, якщо ви помітили, що система опалення повільно розганяється, якщо різко збільшився витрата палива або енергоносіїв, якщо радіатор холодний в нижній частині і гарячий у верхній, якщо чутні дивні і незвичайні звуки з котла, якщо ви встановлюєте новий котел або вводите в експлуатацію нову систему.
Якщо хоч одна з перерахованих вище проблем вже виникла, вам терміново потрібна промивка систем опалення. Хапайте свій телефон і дзвоніть в найближчу фірму, яка цим займається.
Які ж результати очищення? Відразу варто відзначити більш ефективне теплопостачання. Статистично функціонування систем опалення після очищення відновлюється на сімдесят п'ять відсотків. Використовуючи сучасні ноу-хау і комбінацію особливих хімічних засобів, можна в найкоротші терміни повністю повернути системі нормальний стан.
Завдяки очищенню термін експлуатації системи продовжується на десять років. Обладнання не піддається додатковому зносу, і, навпаки, збільшує свою продуктивність на п'ятдесят відсотків.
Промивання дозволяє заощадити на капітальному ремонті. Вона є прекрасною альтернативою капітальному ремонту, адже її вартість у кілька разів нижче вартості нової системи опалення.