Будівництво будинку з шлакоблоків своїми руками

На сьогодні одними з найбільш доступних матеріалів є цегла і шлакоблок.

Іноді будівництво будинку з шлакоблоків виходить дешевше, ніж зведення будинку з цегли. До того ж порожнисте будова блоку передбачає деякі переваги в порівнянні з тим же цеглою. Ви можете самостійно скласти будинок з шлакоблоків. Цей вид матеріалу підходить до малоповерхового будівництва.

Так. шлакоблоки – переважно матеріал для стін. Виробляються вони вібропресуванням з подальшою пропарюванням. Порожнечі, якщо вони є, мають бути некрізними. Це важливо для того, щоб будівництві розчин не провалювався всередину стіни. В якості основи-наповнювача використовується відходи доменний шлак.

Варто відзначити, що у цього матеріалу низькі показники по водопоглинанню і морозостійкості, що сильно знижує термін служби зведених стін. Безсумнівних плюсом варто відзначити невелику вагу і низьку ціну. Краще використовувати керамзитобетонний блок, які краще за всіма показником. Якщо ви вибираєте шлакоблок, то поцікавтеся походженням шлаку.

Наприклад, ви вирішили побудувати будинок. Ви можете залити колони і сейсмопоясь, а стіни звести з шлакоблоку. Зсередини покрити латами, потім обробити гіпсокартоном.

Для будівництва фундаменту 10х12, шириною 30 см і висотою 40 см, вам знадобиться близько 12 кубометрів бетону.

Складати шлакоблоки ви можете також, як і звичайні пінобетонні блоки.

Готові зведені стіни необхідно штукатурити з двох сторін. Товщина штукатурки може досягати 2 см. Це робиться через "острах" шлакоблоків опадів.

На відео, представленому нижче, ви також можете ознайомитися з обладнанням, на якому можуть виготовлятися шлакоблоки:

Дане устаткування може допомогти вам при будівництві будинку з шлакоблоків.


 


MAXCACHE: 0.83MB/0.00365 sec