Якщо після ремонту плитка, раптом, відклеїлась, то причини тому можуть бути різні.

Типовою причиною є економія матеріалів, точніше клею, будівельниками, в результаті утворюються порожнечі, а потім тріщини або плитка відвалюється зовсім. Перевірити це нескладно, достатньо постукати по стіні.

Наступна причина – це перевищення необхідної кількості клею, що веде спочатку до усадки і далі до деформації. Відбувається таке, як правило, внаслідок відмови від необхідної корекції нерівній поверхні.

Можливо, клей був підібраний неправильно. Для різних матеріалів потрібен різний же клей. Особливо міцний вимагається для важкої плитки. Також клей повинен відповідати вологості в приміщенні. Для душових використовується інший вид клею, ніж для кухні.

Накладання плитки без підготовки підстави, наприклад, на запорошене, жирне, без грунтування.

Причиною можуть бути умови експлуатації: механічні удари, перепади температури, наприклад, намокання, а потім замерзання.

Стан будівлі теж може привести до відпадіння плитки, наприклад, в новобудові, особливо цегляною, стіни рухаються внаслідок усадки.

Оригiнал читайте here.

Цікаве відео для вас:


Похожие статьи

  • Чому відвалилася плитка

    У вашій квартирі був зроблений прекрасний ремонт, але, через деякий час, ви з подивом виявляєте відвалилася плитку. Однак, перш ніж відновлювати загублену красу і знову наклеювати плитку, необхід…

  • Чому відвалюється кахельна плитка

    якщо плитка тільки що приклеєна відвалюється, то наступні варіанти: неправильно розлучений клей. поверхня, на яку клеїли плитку, занадто гладка, глянцева або водовідштовхувальна. плитка поганої…

  • Укладання плитки у ванній кімнаті своїми руками

    Робота в розпалі! Ремонт ванної не так вже доріг, особливо, якщо врахувати, як сильно комфорт цього приміщення впливає на настрій мешканців квартири. Самостійна укладання плитки у ванній можлива,…

 


MAXCACHE: 0.47MB/0.00539 sec