17 грудня 2013 2983

Причинами такого небажаного для нас збільшення витрати палива можуть служити різні чинники, але основними і найчастіше зустрічаються є тільки декілька.

Першою, і основною причиною, є несправне технічний стан автомобіля:

– несправність двигуна (неправильно виставлено запалювання, розтягнутий ремінь газорозподільного механізму, не працює один з циліндрів);

– поломка трансмісії, гальмівної системи або підвіски.

Наступною причиною збільшення витрати можуть служити міські «пробки», так як в даному випадку двигун працює, а машина практично не рухається. Це стосується будь-яких транспортних засобів, їздите ви на популярному кросовері, або вирішили купити спецтехніку для здійснення комерційної діяльності. Як за варіант, можна запропонувати глушити двигун, проте це буде умесно лише в тих випадках, коли ви впевнені, що простий буде довгим, адже частий запуск двигуна також згубно впливає на витрату палива.

Довгий прогрів двигуна також може бути причиною зростання витрати бензину. Звичайно, прогрів двигуна необхідний, проте не потрібно їм зловживати, інакше ви просто напросто даремно будете спалювати дорогий бензин. Для прогріву достатньо всього лише трьох хвилин, після чого можна почати рух при невисоких оборотах, до 2000. Тиск у шинах також може впливати на збільшення витрати, тому необхідно стежити за тим, щоб тиск у колесах було оптимальним, і завжди однаковим. Підвіска та геометрія коліс також можуть бути причиною, тому хоча б раз на рік слід проводити регулювання розвалу-сходження. Тюнінг автомобіля також може служити причиною зростання витрати палива, особливо повітрозабірники, спойлери і різні обважування, встановлені в кустарних умовах, значно обтяжують автомобіль.

Оригiнал читайте here.

Цікаве відео для вас:


Похожие статьиMAXCACHE: 0.47MB/0.00050 sec