Contacts

Якщо у Вас виникають питання або пропозиції – просто зв’яжіться з нами, заповнивши форму нижче. Повідомлення від Вас надійде на електронну адресу нашої компанії. Ми надамо Вам всю необхідну інформацію стосовно питання, що Вас зацікавило.

Якщо у Вас є стаття якої Ви хотіли поділиться з нашими читачами то відправте її на адресу [email protected] і найближчим часом наші редактори зв’яжуться з Вами і якщо стаття дійсно цікава то опублікують її на сайті.

Звернення до авторів статей
Якщо Ви серед статей на сайті побачили статтю написану Вами то негайно повідомте нам про це. Статті на сайт надсилають користувачі сайту які хочуть поділитися цікавою інформацією, а так само ми закуповуємо статті у копірайтерів. Статті при публікації перевіряються на унікальність (наявність дублікатів в інтернеті), але перевірити авторство кожної статті наші редактори не можуть. Якщо факт має місце і Ви не хочете що б Ваша стаття була розміщена, то ми видалимо її.

Важливо: Обов’язково прикріпіть до листа відскановану копію Вашого паспорта (сторінка з фотографією, сторінка з пропискою) і копію Вашої публікації або інші документи підтверджуючі що стаття написана дійсно Вами і була раніше опублікована в інтернеті або друкованих виданнях.


4 thoughts on “Contacts

 • 12.02.2014 at 4:03 pm
  Permalink

  у нас забилась каналізація: хімічні способи не помагають,трос ТАКОЖ.чи можна вас замовити???це приватний будинок ,який знаходиться на відстані 40 км від м львова

  Reply
 • 03.11.2014 at 12:24 pm
  Permalink

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи можна придбати клей Insta-Stik?

  Reply
 • 16.04.2015 at 11:59 am
  Permalink

  Доброго дня!
  Мене звати Настя, я менеджер студії святкового декору “Ruslana Decor”. Нас цікавить вирізка з пінопласту, термін та вартість. Для прикладу прорахунку слово LOVE (кожна буква окремо)(висота 1 м, товщина букви 20см). І шарики діаметром 4 см.
  Будемо раді співпраці з вами.

  Reply
 • 29.04.2015 at 1:37 pm
  Permalink

  доброго дня. як з вами можна зв*язатись на рахунок заупки фарби? дякую

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MAXCACHE: 0.48MB/0.00404 sec