Альону Вищий розум (531922) 4 роки тому

Оформити страховку ОСАЦВ можна і за простою рукописної довіреності, і навіть без неї (у багатьох СК не питають). Тільки потрібні паспорти дані власника авто, який буде записаний в страховку Власником. А ось подавати заяву на виплату збитку і отримувати цю виплату – тільки власник або особа з нотаріальним дорученням з правом отримання страхової виплати (майте це на увазі!)

З приводу "продати" собі. За дорученням не можна. Тільки через третю особу. Для інформації – Здійснювати угоди стосовно особисто довірена особа не має права, тому при наявності генеральної довіреності на право розпорядження автомобілем продати собі і поставити на облік на своє ім’я неможливо. Так як реєструють автомобіль на власника, а ніяк не на довірену особу, що діє від імені власника. За законом самому собі довірена особа продати майно не може. Право власності виникає за договором купівлі-продажу або міни. Довіреність дає лише право розпоряджатися чужим майном.

Що робити?

Зняти по генеральній довіреності можна. Треба тільки не забути зробити завірену нотаріусом копію довіреності – її забирають. Якщо машина не знята з обліку, то її необхідно зняти з обліку. Потім:

– небудь, простий варіант – продаж від імені власника третій особі – комісійному магазину. Третя особа продає Вам – новому власнику.

– або більш дешевий варіант: скласти договір купівлі-продажу (але майте на увазі, особисто Ви не зможете бути стороною-Покупцем, т. к. Ви виступаєте з боку Продавця). а потім Покупець продає вам автомобіль назад. Часто пишуть договір купівлі-продажу на близького родича або надійного знайомого.

Оригiнал читайте here.

Похожие статьи

 


MAXCACHE: 0.48MB/0.01255 sec