https://budkom.kiev.ua Sun, 27 Nov 2016 19:07:05 +0000 uk hourly 1 Укладання ламінату на старий паркет – переваги та особливості відео https://budkom.kiev.ua/ukladannja-laminatu-na-starij-parket-perevagi-ta/ https://budkom.kiev.ua/ukladannja-laminatu-na-starij-parket-perevagi-ta/#respond Sun, 27 Nov 2016 19:07:05 +0000 https://budkom.kiev.ua/ukladannja-laminatu-na-starij-parket-perevagi-ta/ Укладання ламінату на старий паркет – швидкий, ефективний і економічний метод обзавестися новим покриттям підлоги. Його практичне втілення здійснимо власноруч, але вимагає дотримання певних правил.

Необхідні інструменти та матеріали

Болгарка Паркет Ламінат Кола абразивні дискові Шурупи Шліфмашини Будівельні цвяхи Викрутка Молоток обценьками Показати всі

Зміст

  Коли і кому можна класти ламінат на паркет? Укладання ламінату на старий паркет – метод першого Інші способи постелити ламінат на паркет Практичні поради по швидкому монтажу ламінату на паркет

1 Коли і кому можна класти ламінат на паркет?

Міркування на тему "Що краще – ламінат або паркет? " мають давню історію і вагомі аргументи для обох покриттів. З усіх наявних підлогових покриттів панелі ламінату відрізняються мінімальною вартістю квадратного метра, різноманітністю забарвлень і швидким монтажем. За швидкістю установки ламінат перевершує і лінолеум, і підлоги з мостин, і набірний паркет, і паркет щитовий. Настилом ламінованих панелей безпосередньо на старе основу можна ще більше скоротити час ремонту, зменшити витрати і навіть зробити підлогу більш теплим.

Паркетні планки в якості основи повинні бути міцними, що не хитатися і не скрипіти. Вони можуть втратити зовнішній лиск, благородну полірування, не забороняється наявність подряпин і відколів, однак міцність основи повинна бути "поза підозрою". Завдяки монтажу ламінованих панелей поверх старого паркету вдається вирішити відразу кілька ремонтних проблем:

Розбір і вивіз старого покриття, штукатурка стін (як мінімум в нижній частині), заливка нової цементної стяжки – от що буде потрібно для капітальної укладання ламінату. Природно, при будь-якій можливості використовувати старий паркет як надійне підгрунтя під ламінат його необхідно зміцнити і виконати ремонт швидко та економічно .

Майстри сайту REMOSKOP.RU підготували для Вас спеціальний калькулятор Розрахунок ламінату . Ви легко зможете розрахувати потрібну кількість покриття.

Особливу увагу слід приділити рівню підлоги. При багатошаровому монтажі підлогових покриттів цей рівень підніметься на товщину самої ламінованої дошки + товщину синтетичної підкладки. Даний ефект здатний привести до труднощів для вільного руху міжкімнатних дверей (а то й повної блокування). Слід врахувати підйом рівня підлоги завчасно, щоб не займатися позапланової плотницкой обробкою дверей.

2 Укладання ламінату на старий паркет – метод перший

Будь-яка робота з перебудови підлог починається з повного виносу меблів з приміщення, і ламінат поверх паркету тут не виняток. Тільки на вільному підлозі можна спокійно обстежити всі проблемні місця, виконати виміри за допомогою рівня і оцінити перспективи швидкого ремонту. Виняток при транспортуванні можна зробити для об’ємистого серванта або важенного шафи – в тому сенсі, що їх варто перетягувати в останню чергу. Цілком можливо, що результат вивчення паркету на інших ділянках буде невтішним …

Коли огляд підлог забезпечений, необхідно "пройтися" по кожному шву і кожної планці уважним поглядом і впевненою рукою.

Якщо окремі паркетні плитки хитаються, їх необхідно зміцнити, не чіпаючи основне полотно. Якщо розшарування і деформація торкнулися 20% паркетних планок і вище, доведеться перебирати всю підлогу заново.

Для часткового зміцнення паркету плитка видаляється з монтажного місця за допомогою обценьків, її виворітна частину і "посадочне гніздо" шліфуються наждачним папером або абразивним кругом на електродрилі. Після чого паркет промащується швидковисихаючим клеєм і укладається на своє місце. Монтаж доповнюється цвяхами, що забиваються за допомогою пробійника глибше рівня основи. Та ж операція проробляється зі скрипучими плитками.

При повній перебиранні статі укладання ламінату на старий паркет займає трохи більше часу і сил. Головне – подбати про маркування видаляються планок, для чого можна наносити номери на їхні тильну поверхню і оголюють фанерну підкладку. В якості маркувального кошти розумно використовувати фломастер або спеціальний маркер – кулькові ручки на таких поверхнях пишуть погано, а звичайні олівці стираються від будь-якого дотику.

Видаливши старий паркет, додатковими цвяхами зміцнюють внутрішню основу – фанеру або листи ДВП. Після чого плитки можна укласти заново, причому естетика укладання вже не важлива. Головне – використовувати надійний клей і міцно прибити кожен елемент до підлоги. В останню чергу обробляються спеціальним розчином або герметиком широкі шви – дрібні зазори закриються ламінатом і не доставлять проблем. Кріплення паркету цвяхами допустимо суміщати (і навіть замінювати) самонарізними шурупами, обов’язково утапливая їх голівки нижче паркетного рівня.

3 Інші способи постелити ламінат на паркет

Буває, що самі паркетні планки тримаються міцно і стійко, але порушена горизонтальність всього покриття, на ньому з’явилися здуття і опуклості. У такому випадку мало провести зміцнення окремих плиток (див. Вище), а повна перебирання і зовсім неактуальна.

Третій метод швидкісного настилу ламінату на вже послужила паркетну основу – це попросту прибити зверху нові аркуші вологостійкої фанери (марок ФСФ або ФК). Подібним чином можна залишити до 10% розхитаних плиток під новим фанерним шаром без побоювання для якості ремонту. Однак з’явиться нова стаття витрат, і ще більше підніметься рівень підлоги. Для паркету зі здуттям, що опуклостями і западинами більше 1 см на 1 погонний метр даний спосіб непридатний. Доведеться або циклювати старий паркет, або перебирати його повністю, або суміщати перегородку із шліфуванням.

4 Практичні поради по швидкому монтажу ламінату на паркет

Коли "паркетне" підставу готово – нехай воно вже й не схоже на класичне блискуче покриття – укладання поверх нього ламінованих дощок не складе великих труднощів. Щоб дізнатися, як покласти ламінат на паркет з гарантованою якістю, досить дотримуватися наступних рекомендацій:

Спочатку весь перший ряд збирається за допомогою торцевих пазів і викладається уздовж стіни з необхідним зазором. Далі до нього стикується наступний ряд, зі зміщенням в 30-50% від довжини ламінованої дошки. Збірку виконують за допомогою гумового молотка, щоб не пошкодити ламінат. У міру просування до центру кімнати кожен ряд з торця фіксується додатковими клинами, між дошками і стіною.

Оригiнал читайте here.

Похожие статьи

]]> https://budkom.kiev.ua/ukladannja-laminatu-na-starij-parket-perevagi-ta/feed/ 0 Як підібрати швелер https://budkom.kiev.ua/jak-pidibrati-shveler-4/ https://budkom.kiev.ua/jak-pidibrati-shveler-4/#respond Sun, 27 Nov 2016 18:25:22 +0000 https://budkom.kiev.ua/jak-pidibrati-shveler-4/ Одним з виглядом виробів з металопрокату є швелер, який виготовляється за допомогою П-образного перетину. Така будівельна деталь використовується при виконанні ремонтних робіт, зведенні стельових перекриттів і монтажі стелажів або інших конструкцій в умовах, коли неможливо застосувати зварювання.

Швелери з стали діляться на два основних види:

1. Спеціального призначення.

2. Загального призначення.

Висота швелера від 50 до 400 міліметрів, а ширина полиць буває від 32 до 115. Так, наприклад, для монтажу стельового перекриття або підлоги потрібно підбирати ширину швелера, враховуючи ширину балок, які встановлюються паралельно. А довжина швелера повинна бути підібрана відповідно до довжини прорізів, які перекриваються. До отриманого числа необхідно додати ще по 70 см для кожної сторони. Для монтажу балок середнього розміру найкраще вибрати швелер, відповідний ГОСТу 8240-8 марки 16А, а для установок крайніх балок – 14А. Металопрокат повинен ставитися до групи Б, яка об’єднує матеріал з високою точністю. Для установки і збірки досить легких конструкцій краще всього використовувати швелер з низьколегованого матеріалу, виконаного за ГОСТом 11474-76. Такий швелер проводиться за допомогою профилегибочних верстатів заокругленим зовнішнім кутом. Потрібно враховувати, що такий матеріал не підійде для монтажу несучих конструкцій.

Швелер, відповідний ГОСТу 19425-74 20 (18С) підійде для використання в автомобільній промисловості, наприклад, для виробництва рам. Швелер марки 8, 14 і 18В, ГОСТ 5267.1-90 використовується у вагонобудівній промисловості.

Необхідна кількість швелера можна розрахувати за допомогою металевого калькулятора. Для цього потрібно ввести дані параметри в поля, а потім курсором натиснути кнопку «Розрахувати». В результаті буде отримано необхідну кількість матеріалу, яке потрібно купити. Але краще все-таки зробити покупку з невеликим запасом.

Схожі матеріали:

Як такої образ житлового заміського будиночка не завжди збігається з металоконструкціями. Коли думаєш про такому будиночку, приходять думки про те, що.

 • Виробництво швелера і його класифікація

  Швелер є різновидом металопрокату. Він має профіль у вигляді літери “П”. При його покупці слід враховувати марку на базі.

 • Зварна балка. Балка змінного перерізу

  Зварні балки відрізняються тим, що вирішують питання зниження маси несучої конструкції. Оскільки навантаження на стінку виявляється невелика, то більший.

  Всякий раз, при покупці виробів з сортового прокату, а так само металевих виробів, покупець може у визначенні кількості партії.

 • Швелери та їх використання

  На сьогоднішній день у нашому сучасному світі можна сміливо зазначити, що це епоха металу. Навіть незалежно від того, що використання металу було.

  Оригiнал читайте here.

 • Цікаве відео для вас:


  Похожие статьи

  ]]> https://budkom.kiev.ua/jak-pidibrati-shveler-4/feed/ 0 Як оцінити вартість автомобіля https://budkom.kiev.ua/jak-ociniti-vartist-avtomobilja/ https://budkom.kiev.ua/jak-ociniti-vartist-avtomobilja/#respond Sun, 27 Nov 2016 16:53:09 +0000 https://budkom.kiev.ua/jak-ociniti-vartist-avtomobilja/ 29-06-2013, 11:57 7 176

  Щоб оцінити вартість автомобіля потрібно розбиратися в деяких питаннях, які ми і розглянемо в цій статті.

  Коли Ви продаєте свій автомобіль і при цьому хочете оцінити його вартість, потрібно розуміти, що чим швидше Ви хочете його продати, тим, швидше за все, продасте його дешевше, самої оцінки. На жаль, такі закони цього ринку.

  Країни Західної Європи і США в питанні оцінки вартості автомобіля, та й не тільки в цьому питанні, далеко випередили країни СНД.

  У багатьох країнах вже протягом багатьох років існують спеціальні каталоги, які видаються кожні 3 місяці. У даних каталогах можна знайти свіжу, актуальну довідкову інформацію за ціною на автомобілі бу, по роках випуску і моделям, що дуже зручно.

  Звичайно, за кордоном ринок автомобілів бу дуже величезний, як і ринок нових автомобілів, тому існування таких довідкових каталогів там виправдано.

  Приміром, у США існує каталог старих авто NADA, а в Німеччині такий довідник називається SchwackeListe.

  У країнах СНД поки таких офіційних каталогів нема, хоча вже підходить момент, коли бажано щоб вони були. Адже наш ринок автомобілів бу теж не стоїть на місці, постійно розширюється і вже стає досить динамічним.

  Але все ж оцінити вартість автомобіля можливо і у нас, адже ринок уживаних автомобілів в наших країнах існує вже не перший рік і люди як то оцінюють автомобілі. А ось як вони це роблять ми і розглянемо.

  Перший спосіб оцінки

  Цей спосіб підходить тільки в тому випадку, якщо Ви вирішили продати старий автомобіль і купити новий. Це можна зробити за системою trade-in, тобто купуючи нове авто в офіційного дилера, ви здаєте дилеру своє старе авто, доплачуєте і отримуєте новий автомобіль. У цьому випадку оцінку вартості автомобіля буде проводити офіційний дилер і вартість може вийти навіть вище ринкової, все залежить від стану вживаного авто і року його випуску.

  Але якщо дилер побачить у Вас потенційного покупця, який готовий купити нове авто саме у нього, то оціночну вартість автомобіля може трохи завищити. Такі випадки бували.

  Але не розраховуєте, що це завищення буде великим, адже дилер не буде працювати собі в збиток і він теж хоче заробити на перепродажі вашого старого автомобіля. Це ринок, нікуди не дінешся.

  Другий спосіб оцінки

  Цей спосіб не можна віднести до точного, але, як правило, використовують його багато.

  Є спеціальні сайти-каталоги, на яких розміщуються пропозиції щодо продажу старих автомобілів.

  Вивчаючи інформацію на даних сайтів та пропозиції від інших людей, порівнюйте ціни на аналогічні авто як у Вас. Порівнюйте пробіг, рік випуску, комплектацію, технічний стан і врешті дивіться вартість автомобіля і прирівнюйте її до Вашого авто.

  Але тут є кілька моментів, які слід знати. Багато продавців або свідомо чи випадково ставлять трохи завищені ціни і їхні автомобілі стоять у продажу кілька місяців, а то й більше. Такі продавці розраховують на випадкових покупців і своє авто вони не прагнуть продати терміново.

  Інші продавці навпаки прагнуть продати своє авто якомога швидше і свідомо знижують ціну. Такі пропозиції, як правило, завжди на виду на сайтах, і тут йде хороша торгівля.

  Тому щоб оцінити вартість автомобіля якомога точніше, не прив’язуйтесь сильно до цін пропозицій, а більше орієнтуєтеся на ціни кінцевих продажів. Це дозволить сильно не переоцінити вартість свого старого автомобіля.

  Третій спосіб оцінки

  Існують спеціальні автосалони, які займаються продажем уживаних автомобілів. Можна звернутися до них.

  Але, як правило, щоб заманити Вас як клієнта, вони запропонують Вам за Ваше авто досить високу ціну і оцінка вартості автомобіля буде досить високою. Вам це сподобатися і Ви погодитеся виставити свій автомобіль у них на продаж.

  Але потрібно розуміти, що ще й автосалон зробить свою накрутку і тоді вартість автомобіля буде настільки висока, що про конкурентність її з цінами на тих же сайтах із продажу старих автомобілів, можна забути.

  Автомобіль буде довго стояти без продажу і в підсумку ціна на нього буде поступово, а може і відразу полсти вниз. У підсумку, оціночна вартість автомобіля буде не високою, а Ви просто втратите час.

  Також цей же автосалон може Вам запропонувати відразу викупити своє авто, але ціна вже буде на багато менший. Тут вже порівнюйте запропоновану ціну з цінами на інтернет ресурсах і приймайте рішення самі.

  Четвертий спосіб оцінки вартості автомобіля

  Це Ви самі займаєтеся розміщення оголошень з продажу свого автомобіля на різних інтернет-сайтах цієї тематики.

  Дивіться інші пропозиції, порівнюйте, ставте своє ціну і дивіться, наскільки буде популярно Вашу пропозицію, скільки буде дзвінків і листів. Не забудьте зробити гарне портфоліо автомобіля.

  Якщо кілька днів, тижнів, місяців (все залежить від того на скільки швидко Ви хочете продати свій автомобіль) тиша, значить оціночну вартість автомобіля Ви завищили, скиньте трохи ціну і дивіться результат.

  П’ятий спосіб оцінки вартості автомобіля

  Цей спосіб, хоча і є найдавнішим, все ж він досі не вважається найбільш точним.

  Старі автомобілі на авторинках продаються професіоналами, які дуже добре розбираються в питаннях продажів автомобілів. Вони продають або своє авто, або беруть авто бу під реалізацію.

  Як правило, причепитися до таких автомобілів важко, так як з технічної сторони справи, зроблено все, щоб приховати недоліки і виставити якомога вищу ціну.

  Тому об’єктивно оцінити вартість автомобіля порівнюючи її з аналогічним авто на авторинку можна, але лише приблизно.

  Як ми бачимо, оцінка вартості автомобіля, це своєрідна лотерея, у якій або пощастить і Ваш автомобіль продасться за хорошу ціну, або не пощастить і Ваше авто піде за копійки.

  А щоб закони лотереї діяли якомога менше, не прагнете, як можна швидко продати свій автомобіль. Проаналізуйте ринок, відвідайте спеціальні інтернет ресурси, форми, поїдьте на авторинок і тільки після комплексного порівняння цін, виставляйте свою кінцеву вартість, але з не великим запасом, щоб можна було поторгуватися. Не забувайте, Ви на ринку старих авто, а на ринку люди торгуються. Хай щастить.

  Оригiнал читайте here.

  Похожие статьи

  ]]> https://budkom.kiev.ua/jak-ociniti-vartist-avtomobilja/feed/ 0 Як клеїти стельову плитку https://budkom.kiev.ua/jak-kleiti-stelovu-plitku-2/ https://budkom.kiev.ua/jak-kleiti-stelovu-plitku-2/#respond Sun, 27 Nov 2016 16:17:04 +0000 https://budkom.kiev.ua/jak-kleiti-stelovu-plitku-2/ Як приклеїти плитку на стелю? Як поклеїти стельову плитку? Приклеїти плитку на стелю досить просто, за ці може впоратися навіть жінка.

  Так як стельова плитка має ряд переваг: мала вага, декоративність, довговічність, вологостійкість, сполучуваність практично з будь-якою основою і має невисоку ціну, тому вона користується інтересом і популярністю.

  Плитка приклеюється на стелю, попередньо очищений від побілки, мінеральним або органічним клеєм, хоча можна використовувати і самоклеючі плитки, а також мають шпунт і гребінь, які прибиваються цвяхами до рейок на стелі.

  Важливе значення має застосовуваний клей. Ринок пропонує такі різновиди: клеї на водній основі, клеї на розчиннику, клеї-компаунди і клеї-розплави. Самим екологічним з них вважається клей на водній основі, який використовують для роботи з гігроскопічними матеріалами (пінопластом, гіпсокартоном, деревом та ін.). При температурі нижче 5 °З клей не застосовують.

  Клеї на основі розчинника включають в свій склад ацетон, спирт, толуол і т. П. Клей-компаунд складається з епоксидних і поліефірних смол, поліуретану та інших речовин (характерна особливість — швидке затвердіння).

  Клей-розплав включає термопластичні полімери з відповідними добавками (застосовується тільки при високій температурі).

  Для приклеювання стельової плитки можна використовувати “рідкі цвяхи” (назва пов’язана з тим, що їх наносять краплями на деякій відстані один від одного, що схоже на маніпуляцію з цвяхами), універсальний клей та спеціальні клеї для стельової плитки. Зазвичай переважний клей вказується в інструкції, прикладеної до матеріалу. У ній виробник також вказує час, необхідний для ряду технологічних процесів — відкритої витримки, схоплювання, повного затвердіння.

  Час відкритої витримки — період, за який випаровується летюча основа клею (вода (1-2 години) або розчинник (10-15 хвилин) і до закінчення якого змазані поверхні з’єднувати не слід.

  Час схоплювання — це невеликий проміжок часу, коли ще можна змінити або скорегувати положення плитки: для клеїв на водній основі — 15-20 хвилин, на основі розчинника — 3-5 хвилин, для моментальних засобів — декілька секунд.

  Час затвердіння — це термін, протягом якого клей утворює міцну плівку. Для більшості клеїв воно становить від 12 годин до декількох днів.

  Клеї випускаються у формі рідин, паст, твердих речовин (прутків, гранул, порошку) і в різній розфасовці. При наклеюванні стельової плитки найзручнішими вважаються клеї, розфасовані в картриджі у вигляді туби, забезпечені дозатором, або гнучкі тюбики.

  Для забезпечення якісного приклеювання необхідно виконати деякі умови:

  1) очистити поверхню механічно (видалити пил, сторонні частинки, волокна і т. П.) І хімічно (для знежирення протерти розчинником);

  2) обробити наждачним шкіркою середньої зернистості, так як при шорсткою поверхні адгезія краще;

  3) забезпечити максимальну площу клейового з’єднання;

  4) видалити стару фарбу, якщо плитка наклейвается на раніше пофарбований стелю (на такій поверхні матеріал тримається погано);

  5) проклеїти гіпсокартон, щоб він не ввібрав клей з поверхні плитки.

  Наступне питання. який слід висвітлити, пов’язаний з тим, яка кількість плитки необхідно придбати. Щоб не помилитися, розрахунок попередньо здійснюють на папері, враховуючи звичайний спосіб її укладання — від середини стелі до країв. При цьому ряди, приклеєні біля стін, повинні бути однаковими по ширині (це важливо, тому що іноді плитку біля стін доводиться обрізати).

  Розташування плитки на папері визначають з максимальною точністю, для чого виконують креслення приміщення, враховуючи його пропорції. Потім розмічають стелю. Наприклад, для укладання по ширині необхідно 5 штук, а по довжині — 7. Якщо по краях утворюються зазори, які не перевищують розмір половини плитки, то на ділянках біля стін наклеюють одну деталь, розрізану навпіл. При зазорах більш розміру половини плитки до загальної кількості додають стільки ж повних плиток.

  Стелю краще виглядає, якщо пристінні плитки розташовуються симетрично. Можливих варіантів розміщення плитки дуже багато, все визначається декором самого матеріалу, смаком господаря і конструктивними особливостями кімнати.

  Корисні поради

  При покупці плитки слід враховувати, що можливі випадки її деформації і поломки, тому обов’язково придбайте на 15% матеріалу більше.

  Перед наклеюванням плитки поверхню слід підготувати. Це означає, що стеля очищають, вирівнюють і гарантують у відповідності з тими вимогами, які викладені в інструкції до матеріалу, бо як різна плитка може зажадати будь-яких особливих способів підготовки. Наприклад, Стіропоровая плитка вимагає, щоб підстава було очищено і заґрунтована клеєм ПВА, розведеним водою.

  Таким чином, перед роботою поверхню стелі повинна бути чистою, сухою, знежиреною, міцною, вирівняною. Після цього можна приступати до наклеювання плитки. Ця робота не стільки важка, скільки кропітка, вимагає акуратності і терпіння.

  Уявімо послідовність роботи:

  1. Між протилежними кутами натягують 2 шнура. Місце їх перетину і є центр стелі, який потрібно відзначити.

  2. Через центр навхрест проводять прямі лінії, розділивши стіну на 4 сектори.

  3. Зворотну сторону плитки змазують тонким шаром клею і приклеюють її так, щоб один з кутів збігся з центром стелі.

  Оскільки найчастіше приміщення не відрізняються особливою пропорційністю, плитку біля стін доводиться підрізати.

  Такий варіант наклеювання плитки дозволяє зробити це найбільш акуратно, завдяки чому стелю виглядає симетрично.

  4. Іншу плитку наклеюють паралельними рядами, орієнтуючись на розмітку на стелі.

  5. Необхідно стежити за тим, щоб між плитками залишалося просвітів. Зазори між плиткою і стіною (не більше 10 мм) по закінченні роботи прикривають галтелями (стельовими плінтусами), встановленими по периметру приміщення.

  Якщо зазор більше, то його маскують смужкою плитки, приклеєною так, щоб не порушувати загального ритму малюнка.

  При наклеюванні галтелей слід дотримуватися деяких правил: роботу починають зі стіни, розташованої навпроти вхідних дверей; змащують клеєм обидві її сторони і притискають до стелі і стіни; виконують кріплення галтелей по кутах, для чого один відрізок приклеюють без змін, а другий з торця обрізають так, щоб він повторив профіль першого деталі, потім наносять клей і з’єднують їх.

  6. Виступив клей витирають вологою губкою.

  Приклеєну плитку для поліпшення зчеплення притискають до стелі. Щоб при сильному натисканні на ній не залишалися сліди від пальців (на екструдованих плитках це можливо), гладку плитку притискають остроганную бруском відповідного розміру. Якщо плитка рифлена, то користуються бруском, перетин якого збігається з розміром приклеиваемого ділянки.

  Як доглядати за стелею з плиток?

  Догляд за клейовим стелею не представляє труднощів: ламіновану плитку миють теплою водою з милом, неламіновані протирають сухою серветкою або чистять пилососом з м’якою насадкою.

  З точки зору дизайну недоліком клейового стелі є відсутність враження цілісної поверхні, що необхідно враховувати, вибираючи такий спосіб обробки.

  Як клеїти стельову плитку. Відео

  Оригiнал читайте here.

  Похожие статьи

  ]]> https://budkom.kiev.ua/jak-kleiti-stelovu-plitku-2/feed/ 0 Як зробити систему опалення своїми руками. https://budkom.kiev.ua/jak-zrobiti-sistemu-opalennja-svoimi-rukami-2/ https://budkom.kiev.ua/jak-zrobiti-sistemu-opalennja-svoimi-rukami-2/#respond Sun, 27 Nov 2016 15:08:00 +0000 https://budkom.kiev.ua/jak-zrobiti-sistemu-opalennja-svoimi-rukami-2/ Зараз багато городян марять жити у власному будинку. Тим паче, що ця мрія не така чи не сбиточной. Якщо зіставити з тим, на що йдуть багато для вирішення власної житлової препядствия (іпотека на 20 років), то за містом, в ближньому селі, можна придбати порівнянно за доступною вартості ділянку навіть з будинком, в якому можна жити, поки будується новий будинок. Звісно, ​​щоб жити у власному будинку, необхідно бути готовим дуже майже все робити своїми руками.

  Моя історія така ж. Ми придбали ділянку з будинком. Будинок деревний, з російською піччю. За літо зробив ремонт, і в будинку можна було жити. Завів в будинок воду і газ. Найбільшою проблемою для мене було зробити систему опалення. Я звернувся до спецам, і вони за установка системи опалення, водопроводу і каналізації запросили 70 5000 рублів. Це тільки за роботу.

  І хоча я раніше не робив нічого подібного, я вирішив розібратися у всьому сам. Почав знаходити інформацію в інтернеті, купив кілька книжок з опалення. Потім сходив до одного знайомого, у якого не так давно бригада монтажників робила систему опалення. Всі сфотографував і почав розбиратися, що, як і навіщо все виготовлено. Загалом, я зробив сам систему опалення. Було це чотири роки назад.

  Копаючи інформацію в інтернеті, ви відшукайте поради професіоналів, система опалення – це складна інженерна споруда, і робити його повинні фахівці. Але в поточний час, запрошуючи кого-небудь робити якусь не було роботу, доводиться все тримати під контролем самому. Інакше вас розведуть на матеріали, на кошти і на якість виконаної роботи. Адже в поточний час, фактично всі специ є спецами широкого профілю. Вчора він був слюсар, зараз він сантехнік, завтра будівельник. Відшукати реальних хороших фахівців можна не завжди. І як ви можете знайти їх професіоналізм.

  Запевняю вас, що можна зробити опалення своїми руками. Як я вже говорив раніше: якщо ви вирішили жити у власному будинку, означає, ви готові майже все робити своїми руками. Адже вам доведеться бути сантехніком і електриком, теслею і будівельником.

  Ось загальні поради для пристрою системи опалення.

  1. Визначитися з типом системи опалення. Він буде залежати від виду енергоносія для котла: електрика, газ, дрова, дизельне пальне.
  2. Якщо вибираєте водяне опалення, то вирішити, система опалення буде з природною циркуляцією або примусовою. Це залежить від стабільності подачі електроенергії у вашому населеному пт Якщо відбувається відключення на довгий термін, то про систему опалення з примусовою циркуляцією можна забути.
  3. Потрібно розрахунок тепловтрат вашого будинку. Ви будете точно знати, скільки тепла необхідно для вашого будинку.
  4. Визначитися зі схемою системи опалення: однотрубна або двотрубна. Створити схему. Це допоможе підібрати потрібне обладнання та матеріали.
  5. Далі призвести гідравлічний розрахунок системи опалення. Це допоможе вам підібрати циркуляційний насос, розширювальний бак, поперечник трубопроводу.
  6. Визначитися з матеріалом трубопроводу: металопластик, мідь, поліпропілен або залізні труби. Найпростіше робити з поліпропілену. Але це залежить від типу системи опалення. Якщо у вас буде система з природною циркуляцією, доведеться робити із залізних труб.
  7. Вибираєте котел, залежно від типу пального.
  8. Купуєте матеріали, для системи опалення.
  9. Визначаєтеся з типом теплоносія: вода або антифриз.
  10. Робиться установка згідно схеми системи опалення.

  Системи опалення бувають найрізноманітніші: прості складні.

  Складні системи опалення зазвичай бувають у величезних будинках. І ті, хто може собі дозволити великий будинок, можуть найняти хороших фахівців для монтажу системи опалення, електрики, сантехніки та всіх комунікацій.

  Оригiнал читайте here.

  Похожие статьи

  ]]> https://budkom.kiev.ua/jak-zrobiti-sistemu-opalennja-svoimi-rukami-2/feed/ 0