Ферми каркасного будинку - як правильно зібрати на будівельному майданчику

Так, якщо ви використовуєте готові конструкції ферм – то це прискорює монтування кришки каркасного будинку.

Ферма каркасного будинку – це конструкції, переважно просторові, зроблені з пиломатеріалу, виготовленого за мірками.

Так, навантаження розподіляється з верхніх, кроквяних елементів, на всю конструкцію каркасного будинку. Ферми монтуються на заводі за допомогою пластин для скріплення частин.

За допомогою ферм, кришка каркасного будинку зводиться дуже швидко, тому як вже приготовані ферми всього лише встановлюються в потрібне положенні – і відразу ж можна ложить настил.

Це дуже зручно і просто – адже споруда дахи каркасного будинку тепер займає лічені години. Варто відзначити, що, звичайно, все залежить від від обсягів вдома при каркасному будівництві. Але при цьому терміни будівництва даху каркасного будинку скорочуються дуже здорово.

Ферми каркасного будинку ви також можете зробити самі, якщо у вас достатньо для цього простору. З'єднання здійснюється зубчастими пластинами або ж фанерою або цвяхами (можна застосовувати і клей).

Таким чином, збірку ферм каркасного будинку можна здійснювати і на будівельній площі.

Необхідно знати, що при монтажі ферм, на етапі їх підняття на дах, відповідно до технології будівництва каркасного будинку, потрібно запобігти їх перекосів. Якщо ви змонтували першу ферму – то потрібно її закріпити, підставивши розпірки, упор яких здійснюється в землю.

Далі залишається тільки монтувати 2, 3 і т.д. ферми каркасного будинку і скріплювати їх із змонтованим тимчасовими зв'язками.

Коли ви змонтуєте всі ферми по відповідним місцям, для того, щоб перевірити їх вертикальність, необхідно зафіксувати їх діагональними зв'язками.

Який же мінус використання ферм при будівництві каркасного будинку? Звичайно, це відсутність можливості використовувати простору, яке зайняте фермами всередині будови.

Є навіть спеціальні конструкції ферм для каркасного будинку – наприклад, так звані "ножиці".

 

За матеріалу сайту www.framedom.ru.

Статті по темі каркасного будівництва:

  • Каркасні будинки та їх перекриття – секрети конструювання
  • Які переваги зведення будинку з каркаса
  • Каркасні будинки. Технологічні різновиди будівництва
  • Технологія будівництва каркасного будинку


 


MAXCACHE: 0.84MB/0.00216 sec