Багато людей при плануванні ремонту хочуть заощадити на матеріалах, а тому для обробки стін і стелі найчастіше вибирають найдешевший варіант, а саме – обшивку фанерою.

Великий, рівний лист допоможе згладити і зробити зовсім непомітними поширені дефекти: шорстку поверхню, тріснуту штукатурку та інше. Фанера як універсальний обробний матеріал придатний ще й для міжкімнатних перегородок.

Як вибрати фанеру для роботи

Для обшивки приміщення рекомендується використовувати звичайну клеєну фанеру, що продається в господарських відділах магазинів. Вибирайте матеріал розміром 1525х1525 мм. Зрозуміло, набагато зручніше використовувати листи підходящої вам довжини, без зайвих латок, проте не завжди виходить підібрати матеріал для обробки необхідного розміру. На місці його потрібно обрізати і підганяти до певних розмірами стін. Товщина листів для внутрішньої обробки зазвичай становить 4-6 мм. Оскільки тонка фанера коштує дешевше, нею часто обробляють підсобки й інші не призначені для частого знаходження приміщення.

Каркас або решетування – як зробити

Обшивка фанерою – те ж саме, що обшивка гіпсокартоном. Послідовність така ж, до-іншому робиться тільки рейковий каркас. Спочатку у стелі кріпляться горизонтальні рейки, потім проміжні з відстанню близько 500мм. Після встановлюються вертикальні брусочки для утримування країв фанерного листа. Розпилюючи лист ножівкою, його може закусити, тому порізані куски провисне. Щоб цього не сталося, потрібно струбніцей зафіксувати початок пропила. Цілісний лист розпиляти непросто, тому для полегшення завдання використовуйте електричний лобзик. До речі, про всяк випадок запасіться запасними полотнами.

При обшивці стель найкраще експлуатувати листи фанери невеликого формату. Після підгонці обов’язково закривайте шви вузькими прямокутними рейками, інакше з часом вони можуть розширитися. Також враховуйте, що обшивка стін фанерою може супроводжуватися проміжками у підлоги або стелі. Закривайте недоліки карнизом, плінтусами. Як альтернативу можна використовувати смужки, які залишилися. Відрізані листи закріплюються за допомогою саморізів, через 20-30 см кожен. Після того, як обшивка буде закінчена, оформіть поверхню (оклейте шпалерами, залакіруйте і т.д.).

Оригiнал читайте here.

Цікаве відео для вас:


Похожие статьи

  • Як змити водоемульсійну фарбу зі стелі

    Ваше запитання: Як змити водоемульсійну фарбу зі стелі? Відповідь майстра: Особливу трудність в процесі проведення ремонту складає трудомістка процедура видалення старої втиснути фарби зі стелі….

  • Автострахування КАСКО розрахувати вартість поліса КАСКО – розрахунок КАСКО онлайн

    Про те, що являє собою розрахунок вартості КАСКО, напевно знає переважна кількість автомобілістів. Однак, можливо, не всім відомо, від яких конкретно факторів залежать фінансові умови покупки пол…

  • Як побудувати пекти барбекю креслення і схеми

    Як побудувати пекти барбекю на дачі – СУСІД-домосіди Як побудувати пекти барбекю на дачі – думає Будь дачник. скоюють робочий креслення і розраховують потрібну кількість як побудувати піч барбек…

 


MAXCACHE: 0.48MB/0.00071 sec