На сьогоднішній день багато сучасні освітлювальні прилади і прожектори, використовують самі різні типи ламп і всілякі вбудовані датчики – руху, інтенсивності освітлення.

Відповідно підключаться до мережі вони будуть різними способами. Хоча основні принципи підключення прожектора будуть зводиться до певній послідовності.

Етапи підключення прожектора

У ряді випадків дотримуватись полярності підключення прожектора до мережі не представляється необхідним, якщо тільки ця дія окремо не прописано в інструкції до даного прожектору.

Підключення прожекторів рекомендується здійснювати за допомогою гнучких мідних проводів або кабелем, який зможе бути стійким до нагрівання до 150 – 180 градусів.

На заміських ділянках у виняткових випадках можна обійтися без спеціального пристрою заземлення.

При відсутності заземлення контурний провід (провід жовто-зеленого кольору) буде вільний. Отже, його потрібно буде акуратно витягнути з коробки і ретельно заізолювати.

Прожектори будуть підключаться залежно від їх специфіки і модифікації. Існують такі варіанти підключення:

 • До мережі змінного струму 220V;
 • Або до джерела постійного струму 24V.

В якості останнього варіанту джерела можна використовувати побутової випрямляч.

Дуже важливо оглянути прожектор на наявність будь-якого роду пошкоджень. Будь-які механічні пошкодження можуть значно відобразиться на роботі вашого прожектора і принести зайві витрати на його ремонт, що спричинить в доважок і витрату часу.

Перед тим як підключати прожектор слід детально перевірити кріпильну конструкцію, її справність і технічний стан. Після того як ви переконаєтеся в її повній справності і матимете весь необхідний інструмент ви можете приступати до роботи. Роботи з установки рекомендується виконувати згідно з інструкцією поставляється з прожектором.

Навісивши прожектор на установче місце допомогою наживлення кріпильних гвинтів або шурупів. Потім виймаємо дроти з клемних коробки, звільняємо їх на довжину, зручну для проведення роботи.

Потім один за одним з’єднуємо дроти між собою. Дані проводу також можна буде спаяти. Ретельно заізоліруем дроти в місцях їх безпосереднього з’єднання.

Потім остаточно закріплюємо прожектор на стаціонарному тримачі – штоку або стіні.

Наступний етап – подача напруги в мережу.

Ось тепер ми можемо приступити до першого включення нашого прожектора слідуючи додається до нього.

Тут можна почитати:

як прикріпити прожектор на покрівлю ТПС-К, kak soedinit neskolko prozektorov s datchikom dvizenija v odnu set, як підключати прожектор, як підключити прожектор до загальної мережі в будинку, як підключити світлодіодний прожектор до мережі 220

Оригiнал читайте here.

Цікаве відео для вас:


Похожие статьи

 • Як підключити трифазний двигун в однофазну мережу – Насосний завод Зліт

  Як підключити трифазний двигун в однофазну мережу Частина двигунів малої потужності, такі, якими, наприклад, оснащуються радіокеровані вертольоти. дрилі, побутова техніка, підключаються до електр…

 • Як підключити світло

  При будівництві заміського будинку, дачі або котеджу обов’язково необхідно заздалегідь продумати, як підключити світло до внутрішньої електромережі. Це насправді не так просто, як може здатися на…

 • Як підключити вимикач з підсвічуванням відео, фото

  Установка вимикачів з підсвічуванням значно підвищує комфорт при необхідності включення освітлювальних приладів в темний час доби. Включення підсвічування в таких вимикачах проводиться автоматичн…

 


MAXCACHE: 0.48MB/0.00074 sec