Шпалери якісні самі себе видають

Шпалери у продажу сьогодні мають просто колосальний асортимент. При цьому слід знати, що шпалери шпалерам ворожнечу. Серед них є як якісний товар, так і шпалери низької якості, які купувати не рекомендується. При цьому найгірше те, що недобросовісні виробники навчилися приховувати низьку якість своїх шпалер, видаючи їх за якісний матеріал. Саме тому і виникає питання: як вибрати якісні шпалери і не помилитися?

Для початку потрібно відзначити зовсім очевидна обставина. Якісні шпалери не можуть продаватися за заниженою ціною. Якщо шпалери пропонуються за такої мінімальної вартості, що важко знайти за цим критерієм альтернативу, швидше за все, дані шпалери не надто хорошої якості. Звичайно, не завжди і всім потрібні шпалери хорошої якості, але знати, що купуєш завжди важливо.

Папір, це папір. Головне на що слід звертати свою увагу, це на покриття шпалер, тобто на те, наскільки якісна фарба була використана для виготовлення шпалер і наскільки добре вона нанесена. Чи не якісні шпалери можуть відрізнятися тим, що вони мають нерівномірності, які-небудь сторонні включення і неоднорідність.

В принципі це повинно відразу кидатися в очі, як тільки полотно шпалер буде розгорнуто. Такі шпалери після наклеювання на стіни можуть виглядати не дуже акуратно.

Щоб перевірити, наскільки якісно нанесений на шпалери малюнок, і наскільки якісна фарба була використана, є найпростіший спосіб. Для цього достатньо взяти трохи вологий шматочок білої і чистого паперу або ганчірки і провести по лицьовій поверхні шпалер. Якісні шпалери практично не мажуться. Шпалери низької якості мажуться досить сильно.

Якщо фарба на шпалери була нанесена погано, шпалери не просто мажуться, вони і швидко вицвітають. На них будуть залишатися плями і потертості навіть від невеликих дотиків і впливу. Тому такі шпалери краще не купувати, який би вигідний не видалася їх ціна.

Щоб вибрати якісні шпалери варто звертати увагу на те, що розміщено і зазначено на упаковці. Там виробники, наприклад, вказують, що їх товар відповідає стандартам якості. Якщо такий позначки немає, це повинно викликати підозри. Якщо шпалери не відповідають загальноприйнятим стандартам, значить, в їх складі може бути що завгодно. У тому числі і фарба на основі свинцю, яка вважається дуже шкідливою.

Якщо ж на етикетці є позначка, що дані шпалери відповідають стандартам ІСО, тоді ці шпалери можна купувати сміливо. Справа в тому, що фахівці вже вивчили ці шпалери на всіляких тестах і дослідженнях і на їхню думку дані шпалери можна вважати якісними. Власне, ось так і можна вибрати якісні шпалери. Нічого складного.

Оригiнал читайте here.

Цікаве відео для вас:


Похожие статьи

  • Як підклеїти старі шпалери

    Займаючись самостійним ремонтом в квартирі потрібно робити його якісно, ​​інакше потім можуть виникнути несприятливі наслідки. Наприклад, можуть відклеїтися шпалери, що всьому інтер’єру зіпсує зо…

  • Як клеїти шпалери. Поклейка шпалер своїми руками.

    Поклейка шпалер – це один з основних етапів ремонтних та оздоблювальних робіт. Для того, щоб поклейка шпалер пройшла гладко, потрібно знати, як клеїти шпалери, адже від того, як правильно буде до…

  • Як вибрати фарбу для стін і стелі

    Сучасний ринок пропонує безліч фарб. Асортимент такий широкий, що впору розгубитися від різноманіття. Як вибрати фарбу, на що звертати увагу при покупці? Різновиди фарб Фарби на основі ПВА Ми наз…MAXCACHE: 0.84MB/0.00065 sec