Як відомо, існує три основних критерії оцінки зовнішнього вигляду будь-якого приміщення. В першу чергу це вдалий інтер'єр і оптимальний підбір меблів. Крім того, є ще один фактор, на який чомусь іноді не звертають уваги – освітлення приміщень.

Тим не менш, саме від вдалого освітлення залежить дуже багато. І навпаки невдалий підбір світильників не дозволить розгледіти унікальні деталі інтер'єру.

В даний час найбільш популярним є поєднання освітлювальних приладів загального освітлення і точкових світильників. Загальні світильники освітлюють приміщення повністю, точкові світильники вигідно підкреслюють особливості інтер'єру і малопомітні деталі. Вибір точкових світильників сьогодні дуже широкий. У продажу є вбудовувані світильники для підвісних стель, стельові, для стін і для підлоги.

Така різноманітність видів точкових світильників дозволяє дизайнерам «розвернутися» і проявити всю свою фантазію. Наприклад, вдалим поєднанням є білий напівпрозорий натяжна стеля і вбудовувані стельові точкові світильники. А якщо на полотні намалювати зоряне небо з світяться, завдяки світлодіодним світильників, планетами, то стеля буде виглядати більш ніж оригінально. І це не єдиний приклад вдалого застосування вбудовуваних світильників.

Сьогодні без них практично не може обійтися будь-яке сучасне приміщення, будь то офіс або квартира, будинок культури чи палац спорту, ресторан, виставковий центр або торговий центр. Прекрасно користуються можливостями таких світильників працівники торгівлі, наприклад, вбудовувані світильники в підлогу «Проведуть» покупця від входу до прилавка, а вбудовувані світильники в стіну висвітлять, виділивши із загальної маси, необхідний товар.

Перед тим як вибрати вбудовувані світлодіодні світильники, слід звернути увагу на основні параметри світлодіодної лампи. По-перше, світлодіодні лампи відрізняються від звичайних ламп розжарювання яскравістю світіння. Вибираючи звичайну лампу розжарювання, обізнане покупець знає, що ці лампи володіють низьким ККД і чим більше приміщення, тим більшою повинна бути потужність лампи.

ККД світлодіодних світильників уже наближається до 100 відсотків, таким чином, один ват потужності світлодіода забезпечує до 70-ти лм яскравості. При виборі світильника необхідно також звертати увагу на наявність алюмінієвих радіаторів для охолодження, а також на його розміри.

Недостатня площа охолодження може привести до швидкого виходу світлодіода з ладу, велика площа – обмежує сферу застосування світильників.

Важливим критерієм вибору світильника є також наявність якісного блоку живлення – самого уразливого місця світлодіодних світильників. Саме неякісний блок живлення є причиною мерехтіння лампи, різко знижує ефективність самого світильника. Особливо «грішать» таким недоліком деякі китайські виробники.

Тому не варто економити при покупці світлодіодний вбудований світильник, якщо хочете втілити ідеї про фантастичний інтер'єрі.

Джерело: domxata.ru


 


MAXCACHE: 0.84MB/0.00128 sec