Голка є найпоширенішим предметом, який використовується в магічних ритуалах. З погляду практикуючого мага, голка – це метал, що є провідником енергії, в якому вушко працює як перший підсилювач, тут зароджуються вихори магічної енергії, спрямованої на неї волею людини, далі – енергія накопичується і посилюється у напрямку до вістря голки. При цьому голка має здатність перенести запрограмовану в ній енергію на інший предмет, за допомогою дотику.

У реальному житті, голку ми сприймаємо, як предмет, за допомогою якого можна щось пришити або зашити, так і в магії, з її допомогою можна пришити до людини, дому, якої-небудь ситуації. При цьому дана дія можуть здійснювати як з добрими намірами, так і зі злісними.

Досвідчені бабусі, часто радять підростаючому поколінню, що під час шиття або зашивання потрібно бути обережними зі своїми думками, щоб випадково не пришити що-небудь негативне. Так, якщо зашивати близькій людині річ з великою образою на нього в душі (ще гірше – якщо йому бажати не добре), то наслідки можуть бути самими несприятливими.

Всі знають прикмету, що не можна на собі зашивати що-небудь. Справа в тому, що Ви можете таким чином зашити себе чомусь поганого чи чомусь хорошого. Так, якщо Ви в той момент, коли будете зашивати дірочку на одязі, подумаєте, що хочете пришити до себе щастя та удачу, можете випадково, зашити себе від цього. Своїми діями, Ви ризикуєте перекрити нову інформацію і призупинити рух у власних енергетичних полях, а також у різних сферах свого життя погіршити ситуацію, що склалася.

Якщо Ваша професія пов’язана зі швейним справою, то Вам необхідно зробити акцент на вірний настрій в процесі роботи. Тобто під час шиття Ваша свідомість має бути вільним від негативних думок. Це ж стосується і процесу вишивання. У магії взагалі голка для вишивання відводиться окреме місце. Вважається, що якщо перед вишиванням заговорити голку чи вишивати з чіткою і правильною думкою, то таким чином, можна вишити собі нову долю.

Небезпечні ігри з голками.

Сила голки полягає в тому, щоб проявити у світ волю того, хто з нею має справу. Так, за допомогою магії голкою можна творити добрі справи, але найчастіше її використовують з негативними намірами. Цей предмет використовується для наведення порчі на здоров’я, бізнес, вона бере участь в підкладали, а також у приворотах. Існують ритуали, в яких за допомогою заговореної голки дружини пришивають до себе вірність чоловіка. Але з якими б благими намірами вони це не робили, цієї прив’язкою жінки все одно здійснюють маніпуляцію над чоловіком, тобто здійснюють негативний вплив на його енергетику, а значить рано чи пізно понесуть покарання за це.

Щоб не нашкодити комусь в даній статті не будемо наводити приклади негативної магії з використанням голки. Тут ми розглянемо тільки магічний вплив голки, яке послужить на користь і на добро.

Захисні чари.

Оскільки голка – це універсальний провідник, то злі маги використовують її для того, що завдати шкоди. Але існують способи, за допомогою яких можна вибудувати захист від цих злих чар.

Хрест – охоронець

Для ритуалу придбайте сині нитки і 2 голочки. Складіть їх навхрест і перев’яжіть ниткою, щоб вони не роз’єдналися. Після чого прочитайте над ними три рази наступний змову:

«Хрестом голки склала, на свій будинок захист встановила! Хто з намірами добрими прийде, той і в будинок нехай увійде! Той, хто зла нам бажає, нехай інші пороги оббиває! Не ввійде в наш будинок зло! З моєї волі, так і станеться! Нехай буде так!”

Заговорений хрест з голок необхідно розташувати над вхідними дверима з внутрішньої сторони будинку. Якщо не бажаєте, щоб оберіг бачили гості, то можете його сховати близько входу або покладіть його біля входу під килимок.

Потрійний захист

У даному ритуалі Вам знадобляться три нові голки. Промийте їх у проточній воді і дочекайтеся, поки вони висохнуть. Потім застроміть їх в одвірок у формі трикутника, вершиною вгору. Для цього візьміть перший голку, проведіть нею по всьому дверному контуру і застроміть в правий нижній кут майбутнього трикутника, при цьому примовляючи:

«Голка, на сторожі мого дому стій, голка, охороняй затишок мій, та спокій! Людей добрих в будинок нехай, а нелюдів і злих людей від дому мого геть відганяй! »

Таку ж дію потрібно зробити і з другої голкою, тільки увіткнути її треба в лівий нижній кут трикутника і вимовити той же змову.

Після візьміть третій голку і зробіть такий же ритуал, як і з першою і другою голками, тільки застроміть її в вершину трикутника. Не забудьте про змову, коли будете встромляти голку. Після чого вимовте такі слова:

«Три голки дім мій охороняють, ворогів і нелюдів відганяють! У будинку цьому всьому в щасті перебувати, захисті цієї міцно на століття стояти! Нехай буде так! Нехай буде так! Нехай буде так!”.

Золота особистий захист.

Багатьох людей дуже цікавить особистий захист. Проводити змова «Золота особистий захист» необхідно в повний місяць (або дні близькі до повні) в обід в неділю. Вам знадобиться нитка золотого або жовтого кольору і голка довжиною близько п’яти сантиметрів. Краще всього якщо вона буде позолоченою або хоча б вушко. Коли будете купувати захисну голку, тихенько прошепоти:

«Мені на захист! Мені на охорону! Мені на силу! ».

Крім голки з ниткою Вам знадобиться ароматичне масло «Амбра» або пахощі з цією ж назвою. (В крайньому випадку, підійде сандал.)

Найкращий варіант – це проводити ритуал на вулиці, під поглядом сонечка. Якщо у Вас немає такої можливості, не страшно – підійде і сонячне місце біля вікна.

Отже, запаліть пахощі, в руку візьміть свічку, а нитку покладіть поруч. Голку змастіть ароматичною олією, а нитку Окур пахощами. Після чого скажіть:

«Мудрі і великі сили всесвіту, сяючі сили сонця, благословіть голку цю на захист. Будете мені охоронної та опікою! Нехай буде так!”.

Всуньте ниточку в голку і обмотайте її навколо голки 12 раз і вимовляєте далі:

«Голка захисту сотворена! На захист мені! Здійснилося! ».

Цю голку необхідно носити на собі в районі серця (можна в кишеньку на грудях).

Дана заговорена голка може захистити Вас практично від будь-якої біди.

Оригiнал читайте here.

Цікаве відео для вас:


Похожие статьиMAXCACHE: 0.48MB/0.00190 sec