facebook

Ваше запитання:

Як змити водоемульсійну фарбу зі стелі?

Відповідь майстра:

Особливу трудність в процесі проведення ремонту складає трудомістка процедура видалення старої втиснути фарби зі стелі. Адже, як відомо ремонтні роботи завжди починаються саме з підготовки стелі.

Водоемульсійна фарба не боїться ні води, ні жорсткої щітки. А, значить, доведеться водоемульсійну фарбу змивати по-іншому. Для цього візьміть шпатель, пухнастий валик, воду. Починаючи роботу, скористайтеся респіратором, тоді пил не потрапить в легені.

Намочіть водою пухнастий валик і промокніть їм стелю, яка пофарбований водоемульсійною фарбою. Температура води, в якої ви поринете валик, повинна бути кімнатної. Не шкодуйте води, промочуючи валик. Після закінчення двадцяти хвилин повторіть аналогічну процедуру.

Іноді буває так, що вода у фарбу не вбирається. Це говорить про те, що фарба вологостійка. Значить, розмочити її ви не зможете. На жаль, це така фарба, у якої в складі є речовини, що відкидають вологу, що не дозволяють проходити їй в молекулу фарби.

Після дворазового зволоження стелі, потрібно відкрити всі двері і вікна в приміщенні, для того щоб зробити протяг. Тоді фарба вздуется і її простіше буде видалити зі стелі. Шпателем зскребете бульбашки фарби, яка повинна легко віддерти. Якщо не виходить, тоді постукайте молотком по стелі, і можете продовжувати далі шкребти.

Якщо в деяких місцях штукатурка відпала, тоді візьміть шпаклівку, нанесіть її на стелю, для того щоб вирівняти його. Після висихання шпаклівки загрунтуйте поверхню. І починайте фарбування стелі. Такий спосіб змивання втиснути фарби застосовується для установки підвісної стелі.

Дані маніпуляції займають мінімум часу.

Оригiнал читайте here.

Похожие статьи

  • Як обшити фанерою

    Багато людей при плануванні ремонту хочуть заощадити на матеріалах, а тому для обробки стін і стелі найчастіше вибирають найдешевший варіант, а саме – обшивку фанерою. Великий, рівний лист допомо…

  • Як побудувати пекти барбекю креслення і схеми

    Як побудувати пекти барбекю на дачі – СУСІД-домосіди Як побудувати пекти барбекю на дачі – думає Будь дачник. скоюють робочий креслення і розраховують потрібну кількість як побудувати піч барбек…

  • Технологія укладання тротуарної плитки

    Всім відомо, що міні-виробництво зараз активно розвивається, тому нині тротуарна плитка доступна більшості населення. Багато власників дач і заміських котеджів використовують цементно-піщані плит…