Зовнішня обробка дерев'яного будинку – процес відповідальний, адже якісна обробка буде радувати вас, та й перед сусідами й гостями ви будете горді, якщо у вас якісна зовнішня обробка вашого дерев'яного будинку.

При обробці зовнішніх фасадів дерев'яного будинку застосовувати-то, загалом, нічого. Так як в основному такі фасади дерев'яних будинків вже є архітетурно і дизайнерски привабливими – дерев'яні бруси і колоди виглядають дуже ефектно. В даному випадку можна звести зовнішню обробку дерев'яного будинку до покриття фарбою з фінішуванні лаком або ж покриття будинку лессірующіе фарбами.

Каркасні дерев'яні стіни, в окремому випадку, містять відносно мало деревини, застосовуваної в ході будівництва, до того ж обробка їх може обмежитися тільки фантазією вашої або дизайнерської.

Так, якими б видами комбінованої зовнішньої обробки дерев'яного будинку ви не застосували вони:

  1. додатково навантажують фундамент;
  2. декоративно-захисні покриття можуть в рядах випадках не пропускати пар в належній мірі – це буде вести до утворення конденсату – це сприятиме гнильним процесам;
  3. так як у дерев'яних будинків наявна усадка протягом 1-2 року – то напевно зовнішня обробка такого дерев'яного будинку дасть тріщину, викривлення і т.д.;
  4. кріплення зовнішньої обробки в більшості випадків зводиться до використання цвяхів, скоб – загалом, металевих виробів – вони можуть бути додатковим фаткором гниття дерева.

Нижче пріведедни фото зовнішньої обробки дерев'яного будинку


Зовнішня обробка дерев'яного будинку - каркасний варіантзовнішня обробка дерев'яного будинку фото

Корисні статті на тему:

  • Оздоблення будинків сайдингом – фото облицьованих будинків, технологія обробки
  • Оздоблення дерев'яного будинку сайдингом – варіанти застосування сайдинга
  • Відео посібник – обробка будинку сайдингом – як правильно обробити фасад дерев'яного будинок
  • Оздоблення будинку євровагонкою дерев'яного будинку – легко і швидко
  • Як утеплити будинок зсередини. Хитрість і простота утеплення дачного будинку
 


MAXCACHE: 0.84MB/0.00099 sec