Якщо ви вибрали будівництво будинку за допомогою пінобетонних блоків, то вам необхідно знати, що даний матеріал досить багатофункціональний. Це і несуча перегородка, і шар, що володіє теплоізоляційними властивостями.

Для цього немає необхідності в громіздкому монолітному фундаменті – його можна зробити дешевше.

Пінобетонні блоки відносно дешеві – але при будівництві будинку небхідно дотримуватися особливих технології. Таким чином, ціна пенобетонного будинку виходить трохи менше котеджу з цегли. Безсумнівно, переваги пінобетонних блоків досить великі, але разом з тим мають і деякими мінусами.

Як відомо, пінобетон має низьку щільність – це знижує вагу і дозволяє зберегти істотну частку тепла, але зворотна сторона монети полягає в тому, що міцність блоків, зроблених з пінобетону зменшується. Тут доречна така ілюстрація – якщо щільність знижується в 2 рази – міцність зменшується в 8 разів. Таким чином, даний фактор перешкоджає використанню пінобетонних блоків і часто від них відмовляються зважаючи проведених розрахунків і неможливості сприйняттю навантаження пінобетонними блоками.

Звичайно, можна усунути мінуси піноблоку при його виробництві.

Від впливу зовнішніх факторів можна покрити пінобетон цеглою, сайдингом і т.п.

При використанні технології будівництва будинку пінобетонні блоки, і за умови, що ви будете в цьому будинку проживати постійно, варто дотримуватися рекомендації, яка полягає в тому, що стіни потрібно складати з цеглини. Для того, щоб зменшити кількість застосовуваного цегли, а соответсвенно масу і додаткове навантаження на фундаментм будинку – можна використовувати пінобетонні блоки з подальшим облицювання. Дані блоки кладуться на цокольну частину будови. З'єднання блоків з пінобетону з фасадною цеглиною проводиться сіткою. При цьому в якості утеплювача використовують пінополістирол товщиною 5 міліметрів.

Тут теж не обійшлося без мінусів – так, фасадна цегла за коефіцієнтом усадки, паропроникності та деяким іншим параметрам, сильно відрізняється від пінобетонних блоків – таким утворюються площі напруги всередині стін.

Так, очевидне зниження часу зведення будинку з пінобетону сходить нанівець, коли ви облицьовують будинку зовні іншим матеріалом.

Будинок, складений з пінобетонних блоків, вимагає усадки. Ступінь останньої формується такими чинниками, як тип цементу, метод витримування, качетсвенний складу застосовуваного піску, щільність бетону, співвідношення води і цементу.

Тому-то й потрібно витримати рік після закінчення кладки будинку з пінобетону. При цьому на стінах можуть з'являтися тріщини. Пінобетон можна використовувати, при споруді невеликих за розміром будинків або котеджів не більше 2 поверхів.

Що стосується будинку з ніздрюватого пінобетону, то його потрібно регулярно прогрівати. Якщо цього не робиться – на будинку це позначиться негативно.

Нижче ви можете подивитися відео вже складеного будинку з пінобетону:

Корисні статті на тему:

  • У чому переваги будинків, зроблених з пінобетону?
  • Пінобетон – властивості будівельного матеріалу


 


MAXCACHE: 0.84MB/0.00368 sec