Ремонт двері ПВХ

Регулювання пластикових дверей

Заміна ущільнювальної гуми на ПВХ двері

Заміна зламаною фурнітури на балконних дверях

Заміна склопакета на двері

Встановлення додаткових елементів на двері (ручка з замком, гребінка, ручка-скоба, балконна защетка)

Заміна положення відкривання пластикової балконних дверей

Бувають цікаві випадки, коли потрібно зробити модернізацію пластикових вікон або балконних дверей для найбільш комфортного їх використання. Про один з таких випадків ми вирішили детально вам розповісти. У одного замовника при капітальному ремонті будинку була встановлена ​​пластикова балконні двері, яка спочатку відкривалася незручно для виходу на балкон. У вихідному стані двері виглядала наступним чином:

Інженер з ремонту пластикових вікон виробляв модернізацію балконних дверей на місці. Для початку він зняв балконні двері і перевстановив на рамі верхню і нижню петлі:

Далі була розібрана пластикова балконні двері і переустановлені верхня і нижня петлі на стулці. Переставили імпост. І встановили ущільнювальну гуму під склопакет:

Повісили балконні двері на петлі. Пересверлілі середній притиск на стулці, так як попередній забезпечував слабке прилягання балконних дверей до рами. Замазали рідким пластиком старі отвори від петель і середнього притиску. Відрегулювали балконні двері за допомогою склопакета, щоб двері не провисала, і встановили сендвіч панель. Встановили відповідні планки на рамі. Справили регулювання на притиск. Балконні двері стала відкриватися правильно і не перешкоджає виходу на балкон:

По ремонту і регулювання балконних дверей можна отримати додаткову інформацію за телефоном 8 (499) 755-82-98.

Новини вікон

АКЦІЯ.

Тільки у нас заміна ущільнювальної гуми на балконних дверях 100 руб. / П.м. Регулювання балконних дверей в ПОДАРУНОК при заміні гуми ущільнювача.

Ремонт пластикових балконних дверей:

Заміна положення відкривання балконних дверей – 5000 руб.

Оригiнал читайте here.

Похожие статьиMAXCACHE: 0.48MB/0.00807 sec