Технологія зведення стрічкового фундаменту - плюси і мінуси для легких будинків

Фундамент стрічкового типу – Найбільш надійний, і якщо ви хочете дотримуватися технології будівництва стрічкового фундаменту, то вам необхідно знати, що застосовують його і в будівництві за містом.
Так, на фундаменті стрічкового типу з дрібним заглибленням можна будувати відносно масивні будинку (наприклад, з каменю) – при цьому будова буде стояти надійно і буде захищено.

Стрічковий фундамент з дрібним заглибленням забезпечує міцне підгрунтя для будинків з дерева, також може застосовуватися при зведенні котеджів або лазень.

По конструктиву можна виділити 2 фундаменту стрічкового типу:

 

  1. Монолітний фундамент – Виготовляється з бетону із застосуванням опалубки – на дні теплоізолюючий шар і арматурна конструкція.
  2. Стрічковий фундамент збірний – використовуються блоки залізобетонні або просто складається з бетонних блоків. Так, у порівнянні з монолітним фундаментом, по надійності він поступається. Але при всьому при цьому відрізняється меншими трудовитратами – тобто може швидко покладений.

Звертаючись до будівництва стрічкового фундаменту, знайте, що відносно довго за часом займають земляні роботи і планування грунту. Звичайно, він відрізняється високою вартістю – і тому ви можете віддати перевагу іншому виду фундаменту – але тут слід враховувати той факт, що вибираючи стрічковий фундамент, ви підвищуєте надійність будови – воно прослужить вам довгі роки, їм можуть користуватися ваші нащадки.
Якщо говорити про стрічковому фундаменті мелкозаглубленного типу та його відмінностях від звичайного стрічкового, то потрібно відзначити, що він заглиблюється на глибину від 0,3 до 0,7 метрів проти 1,5 метрів звичайною технологією. Це дасть можливість знизити вартість заливки фундаменту – тобто витрата бетону в 3 рази менше, трудовитрати, відповідно, нижче. Такий фундамент – це жорстка рама, що витримує великі навантаження протягом тривалого терміну. Вибір даного фундаменту – надійний вибір.
За технології будівництва стрічкового фундаменту слід сказати, що, як правило, до заливки фундаменту насипається подушка з піску, яка грає роль непучиністих підстави. Фундамент може використовуватися і на звичайних і на рухливих грунтах.
Переваги стрічкового фундаменту для зведення лазні або котеджу:

  1. Є можливість з'єднання стрічкового фундаменту з декількох рам – тобто в наявності рівномірний розподіл навантаження
  2. Один з найбільш надійних і добротних фундаментів.
  3. Заливаючи стрічковий фундамент, знайте, що ви можете потім робити прибудови, монтувати каміни і переробляти все так, як вам захочеться.

Мінуси стрічкового фундаменту для зведення лазні або котеджу наступні

  1. Виразно, необхідна відносна простота дизайнерського рішення будинку.
  2. Для не важких будинків, даний вид фундаменту – відносно дорогий – як по трудовитратах, так і з економічних вливанням

Корисні статті

  • Підсилення фундаментів палями – зниження витрат при тій же надійності
  • Фундамент стовпчастого типу – плюси і мінуси конструкції
  • Технологія влаштування буронабивних фундаменту – послідовність споруди


 


MAXCACHE: 0.84MB/0.00210 sec