Кожен знає, що будівництво будь-якого будинку начинаеться з заливки фундаменту. Фундаменти бувають монолітні (суцільно покривають простір котловану, спеціального під нього виритого), стрічкового типу та інші, менш поширені.

А що, якщо ви знаєте теорію досканально і вам не вистачає будівництво фундаменту на відео? Переглянувши фільм-посібник по заливці фундаменту, ви будете точно знати послідовність процесу. Це дозволить освіжити вам в пам'яті послідовність операцій і навіть пригадати, як готувати розчин для заливання безпосередньо в якості фундаменту.

Якщо ви будуєте цегляний будинок, – вам необхідний потужний, монолітний фундамент. У вигляді тих же самих плит перекриттів або багатотонних блоків, завчасно замовлених.

Нижче наведені відео зі зведення фундаменту:

1. Заливка бетону під фундамент. На самому початку необхідно обмежить простір під фундамент, чітко відмірявши відстань і по периметру його необхідно обмежити дошками для упору (для додання фундаменту форми коробки, з подальшим зняттям дерев'яним досточек). При цьому, як ви побачите, бетон заливається на сітку із заліза, яка становить арматуру. При цьому у вас вийде залізобетонний фундаменту, який досить-таки міцний. Процес цей наступний: бетономішалка наповнює простір, обгороджений під фундамент, при цьому бетон рівномірно розподіляться по всій площині заливки.

  2. Зведення фундаменту – проміжний етап. Варто відзначити, що при цьому фундамент заливається завчасно приготованим бетоном. Людина спрямовує напрямок заливки, при цьому інший робочий рівномірно распреляет залитий бетон і вирівнює його під форму фундаменту – він повинен бути плоским.

  3. Будівництво фундаменту. У цьому відео ви дізнаєтеся, як заливати бетон для фундаменту в опалубку, яка складається з дерев'яних дощок. Це свого роду стрічковий фундаменту, який підходить, наприклад, для будівництва фінського будинку, норвезького будинку – тобто такого типу житлових будівель, де його вага набагато менше того ж будинку з цегли. Такий фундамент обійдеться вам набагато дешевше.

  Таким чином, хоча процес будівництва фундаменту не хитромудрий, проте ж відео з даного напрямку зможе допомогти вам визначити, що вам необхідно своєчасно поставляти на будмайданчик бетонний розчин, мати добре злагоджену робочу бригаду або хоча б одного-двох чоловік в помічники, і тоді ваш фундамент буде залитий ідеально і точно в строк.

  Також зі всіма фільмами зі зведення будинків ви можете ознайомитися в розділі відео з будівництва будинків.

   
  

  MAXCACHE: 0.84MB/0.00035 sec