Volkswagen Passat, Passat Variant і Golf Sportsvan стали лауреатами міжнародної премії Red Dot Design Awards. Таким чином, марка Volkswagen удостоїлася відразу трьох престижних нагород в номінації «Промисловий дизайн». Volkswagen Passat і Passat Variant восьмого покоління названі найбільш інноваційним автомобілям у своєму класі. Вони задають нові стандарти якості, комфорту і дизайну. Новий Passat став легше свого попередника, а нові двигуни стали ще економічніше. Для новинки доступний великий вибір систем допомоги водієві, а дизайн Passat набув більш чітких і виразні лінії.

Golf Sportsvan також наділений привабливою і динамічною зовнішністю. Особливий стиль новому Golf Sportsvan надають такі елементи дизайну, як подовжена лінія бічних стекол з двома додатковими вікнами (у зоні передньої і задньої стійок кузова) і чіткий силует.

Премія Red Dot Design Award, наступного року святкує свій 60-й ювілей – це знак якості, яким відзначаються моделі з цікавим і видатним дизайном. У журі премії входять міжнародні експерти та професійні дизайнери, а також журналісти з 25 країн світу.

Оригiнал читайте here.

Цікаве відео для вас:


Похожие статьиMAXCACHE: 0.48MB/0.00054 sec